Marzysz o stażu albo pierwszej pracy? Chcesz zmienić pracodawcę i rozwijać się zawodowo? Szukasz idealnych pracowników do Twojej firmy? Weź udział w 5. jubileuszowych targach pracy JobSpot 2017.

Organizowane przez Grupę Uczelni Vistula targi, cieszą się ogromnym zainteresowaniem studentów i absolwentów szkół wyższych, oraz innych osób szukających pracy. Podczas poprzedniej edycji pracodawcy zaoferowali odwiedzającym prawie 500 miejsc pracy oraz 2000 praktyk i staży. W ciągu zaledwie jednego dnia doszło do prawie 3,5 tys. rozmów kwalifikacyjnych.

Co roku formuła targów JobSpot jest tak modyfikowana, żeby odpowiadać na aktualne potrzeby osób szukających zatrudnienia i rozwoju. Oferta jest niezwykle szeroka – wśród wystawców są zarówno międzynarodowe koncerny
o ugruntowanej reputacji, jak i prężnie rozwijające się młode polskie firmy z wielu branż, m.in. finansowej, IT, turystycznej czy doradztwa personalnego w tym np. Accenture, CBRE, Orbis i Polkomtel.

Targi JobSpot wyróżniają się też unikalną formułą. To nie tylko stoiska i miejsce do prowadzenia rekrutacji, ale też warsztaty z przedsiębiorczości i motywacji, spotkania z ludźmi sukcesu, doświadczonymi biznesmenami
i twórcami najlepszych start-upów.

Zarejestruj się TUTAJ i znajdź wymarzoną pracę na targach JobSpot 2017!

PARTNER:

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” spółka akcyjna to firma nowoczesna, dynamiczna, posiadająca ponad 65 letnie doświadczenie w przewozach pasażerskich na ogólnopolskim, jak i europejskim rynku komunikacyjnym. Firma jest właścicielem Dworca Autobusowego Warszawa  Zachodnia, Hostelu Zachodniego oraz marki DworzecOnline.pl pkspolonus.pl

Godziny pracy Działu Rekrutacji

01.06-23.06.2018: