Akademia Finansów i Biznesu Vistula, jest współorganizatorem piątej edycji konferencji Global Economy and Governance – Challenges in Turbulent Era (GEG 2017). Konferencja odbędzie się 23-24 października 2017 r. na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.
Głównym celem konferencji jest utworzenie forum dla potwierdzenia najnowszej teoretycznej i empirycznej wiedzy ze współczesnej ekonomii i zarządzania. Będzie też okazją do świętowania 10-tej rocznicy wydania naukowego czasopisma – Contemporary Economic. Abstrakty należy zgłaszać do 30 września, rejestracja trwa do 15 października.

• Opłaty:
  • Wykładowcy i studenci – 350 €
  • Urzędnicy i sektor publiczny – 350 €
  • Studenci studiów doktoranckich – 300 €
  • Specjaliści i konsultanci – 370 €
  • Opłata za sesję plakatową (dla osób, które nie mogą przybyć na konferencję) – 130 €

Pracownicy Akademii Finansów i Biznesu Vistula, których artykułu naukowe zostaną przyjęte na konferencję i najwyżej ocenione, mogą ubiegać się o dofinansowanie. Dalsze informacje można uzyskać od prof. Wojciecha Charemzy: w.charemza@vistula.edu.pl

Organizatorami konferencji są: Wydział Zarządzania i Finansów Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania, Wydział Biznesu i Stosunków Międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Wydział Nauk Ekonomicznych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Więcej informacji na stronie konferencji: https://geg.vizja.pl/

Godziny pracy:

Poniedziałek – 10:00 – 18:00