Multinarodowe grono studentów Grupy Uczelni Vistula zaprezentuje kulturę swoich krajów, będzie można obejrzeć wyjątkowe występy artystyczne i pokazy sztuk walki, a także skosztować regionalnych przysmaków – te wszystkie atrakcje czekają na studentów i pracowników GUV podczas pikniku 7 kolorów, 7 kontynentów. Wydarzenie odbędzie się w piątek 13 czerwca 2014 r. o godz. 14.00 i będzie połączone z uroczystością zakończenia roku akademickiego.

Podczas pikniku przewidziano dla was wiele dodatkowych atrakcji:

bicie rekordu uczelni w ergometrze wioślarskim,
warsztaty plastyczne przygotowane przez Europejską Akademię Sztuk,
konkursy z nagrodami na Torze Wipeout „Wymiatacze” oraz elektrycznym byku,
darmowy grill studencki (kiełbaska i nie tylko)​,
pokazy taneczne,
karaoke w namiocie AIP.

Następnie, o godz. 18:00 zacznie się uroczyste zakończenie roku akademickiego, a zespół Modulacja wykona przeboje, które najbardziej lubicie.

Wstęp wolny dla studentów i pracowników uczelni oraz ich rodzin.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne