Setki ofert pracy, tysiące staży w kraju i za granicą oraz możliwość – często pierwszy raz w życiu – rozmowy z pracodawcami. To wszystko już 19 kwietnia podczas JobSpot 2018 w kampusie Grupy Uczelni Vistula. Nasze targi pracy to niepowtarzalna okazja, by znaleźć swoją wymarzoną ścieżkę kariery albo idealnego pracownika.

Targi pracy JobSpot z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem studentów i absolwentów. Podczas poprzedniej edycji pracodawcy zaoferowali im prawie 2,5 tys. miejsc pracy, praktyk i staży. W ciągu zaledwie jednego dnia odbyło się blisko 4 tys. rozmów z pracodawcami .

Oferta jest niezwykle szeroka – wśród wystawców są zarówno międzynarodowe koncerny o ugruntowanej pozycji, jak i rozwijające się młode polskie firmy z wielu branż, m.in. finansowej, IT, turystycznej czy doradztwa personalnego.

Stawiamy na jakość, nie na ilość. Rynek pracy sprzyja pracownikom. Dostać ofertę – to nie problem, problemem jest znalezienie takiej, która pozwoli nam się rozwijać w wymarzonym kierunku – mówi Margarita Kuliś, dyrektor Biura Karier i Praktyk Grupy Uczelni Vistula.

Serdecznie zapraszamy 19 kwietnia w godz. 10:00-15:00, Grupa Uczelni Vistula, ul. Stokłosy 3 w Warszawie. Warto się zarejestrować – takie osoby mają szansę na atrakcyjne nagrody. REJESTRACJA ONLINE.

Koniecznie zabierzcie ze sobą CV. Nie macie go? To nie problem! Biuro Karier (pok. 117) chętnie Wam w tym pomoże. Przygotuje też Was do rozmów z pracodawcami. Chcecie poznać swoje mocne strony? Sprawdzić poziom kompetencji? Podczas targów do dyspozycji będą nasi doradcy zawodowi.

Podczas wydarzenia, w auli 1 odbędą się również warsztaty:

STACJA EXCEL, w godz. 10:00-10:45, w j. polskim, pt: „Pułapki procesu rekrutacyjnego, czyli jak przygotować się do testu z Excela”.

SCHNEIDER ELECTRIC, w godz. 11:00-13:00 w j. angielskim, „Communication skills: how to give and receive feedback” i „Speed recruitment & CV advisory”

LEWIATAN – FORUM MŁODYCH (debata), w godz. 13:30-15:00,  w j. polskim pt: „#BezŚciemy: Korporacja czy własny biznes. Co najlepiej wybrać na początku kariery?”

Firmy zainteresowane udziałem w targach zapraszamy do kontaktu z Ewą Wolniewicz: e.wolniewicz@vistula.edu.pl

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy w maju 2018:
Poniedziałek – Piątek 10.00 – 17.00
Sobota – nieczynne