Ogłaszamy pierwsze na świecie mistrzostwa w grze Pokemon Go  – VISTULA POKEMON GO CUP, w których można wygrać miejsce na studiach. Pokemonowe szaleństwo ogarnęło cały świat, ale po raz kolejny Polacy udowodnili, że są najlepsi. Zdecydowanie najwięcej miejsc na całej kuli ziemskiej, w których można odnaleźć wirtualne stworki jest w Warszawie (1000), Krakowie (500), Trójmieście (500), Sokołowie Podlaskim (400) i we Wrocławiu (400). Pod tym względem pozostałe światowe metropolie zostają daleko w tyle. W Berlinie zaznaczono 31 punktów, w Londynie – 187, a w Nowy Jorku – 602.

Na zwycięzców VISTULA POKEMON GO CUP czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Pierwszy na świecie mistrz w łapaniu Pokemonów w realnym świecie otrzyma rok studiów I, II stopnia lub inżynierskich absolutnie za darmo (kierunek do wyboru) oraz iPad. Zdobywca drugiego miejsca dostanie 50% zniżki za semestr I, II stopnia lub inżynierski oraz tablet, zaś trzeciego – 25% zniżki za semestr I, II stopnia lub inżynierski oraz atrakcyjne gadżety.

VISTULA POKEMON GO CUP swoją obecnością zaszczycą gwiazdy kina, teatru, muzyki i mody oraz znani dziennikarze. Będzie można zrobić sobie zdjęcie na ściance, selfie z Pokemonem oraz przejść się po czerwonym dywanie.

Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest Grupa Uczelni Vistula, działająca na polskim rynku edukacyjnym już od 25 lat. Myślimy przyszłościowo o praktycznej edukacji, pod kątem zmieniającego się rynku pracy.  Co roku studiuje u nas około 6000 studentów z całego świata, a nasza kadra dydaktyczna to wybitni naukowcy, którzy zdobywali doświadczenie w renomowanych firmach i instytucjach. 81% naszych absolwentów dostaje pracę w pierwszym miesiącu od zakończenia studiów. – mówi Agnieszka Krajewska-Gawrych, Grupa Uczelni Vistula.

VISTULA POKEMON GO CUP będzie okazją, by mile spędzić czas. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i narodowość. Gwarantujemy doskonałą zabawę.

REJESTRACJA NA WYDARZENIE  TUTAJ

Termin: 31.07 (niedziela)
Czas: 10:00 – 18:00
Miejsce: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, ul. Stokłosy 3, Warszawa,  stacja metra: Stokłosy.

Program:

11.00-13.00 i 14.00-16.00
warsztaty: Jak stworzyć grę mobilną "Pokemon Puzzle", sala 134

10.00-14.00
druk Pokemonów na drukarce 3D, konkurs na zbudowanie Pokemona w grze Minecraft – hol główny Uczelni

13.00-14.00
warsztat Mentoring dla startupów, sala 114

10.00-18.00

Malowanie karykatur uczestników z podobizną Pokemonów – dziedziniec Uczelni
Malowanie buziek dla dzieci, dziedziniec Uczelni

Porady żywieniowe oraz pomiary składu ciała i BMI, dziedziniec Uczelni
Symulator lotów, hol główny Uczelni

Konkurs na hasło promocyjne Uczelni – podejdź do stoiska "Poznaj nas" i popisz się swoją kreatywnością!

Do wygrania power banki!

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne