Jesteś studentem? Szukasz przygód? Znasz angielski na poziomie minimum A2 i chciałbyś połączyć podróże z pracą? Weź udział w spotkaniu z firmą Centrum Wyjazdowe i Podatkowe i wyjedź na płatny staż do Stanów Zjednoczonych w ramach Work and Travel USA. Studenci kierunku Turystyka i Rekreacja, mogą dodatkowo liczyć na zaliczenie praktyk zawodowych podczas tego stażu. Zapraszamy 26 lutego o godz. 12:00 do pokoju 220A.

Wymagana REJESTRACJA

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne