Odkryj świat konferencji, weź udział w IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw 2018 i osiagnij sukces w międzynarodowej branży przemysłu spotkań! Kolejna XIII edycja tego wydarzenia w Polsce, odbędzie się 23 marca 2018 w kampusie Grupy Uczelni Vistula w auli a2. Mogą w nim wziąć udział studenci z całej Polski. Organizatorem konferencji jest Studenkie Koło Naukowe Turystyki Biznesowej 2B Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji, z Grupy Uczelni Vistula. FLF odbędzie się w ramach międzynarodowej konferencji dla specjalistów branży spotkań – Meetings Week Poland.

Program konferencji oparty jest na całodziennych warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów z dziedziny turystyki biznesowej z całego świata. Future Leaders Forum daje studentom unikalną okazję do zawarcia nowych znajomości w branży spotkań. Poszczególne panele konferencji zostały przygotowane tak, aby nie tylko dać studentom ogólną wiedzę na temat przemysłu spotkań ale również przedstawić możliwości rozwoju kariery w tej dziedzinie. Sesje tematyczne mają za zadanie również motywować uczestników, inspirować oraz wyjaśnić cele umiejętnego networkingu, który jest ważnym elementem każdej branży. Podczas specjalnej sesji round-table discussion studenci spotykają z wybranymi ekspertami danego segmentu przemysłu spotkań w mniejszych grupach, dzięki czemu mają unikalną szansę do bezpośredniej rozmowy z profesjonalistami z całego świata i zadania im bardziej szczegółowych pytań.

Dodatkowo w ramach Future Leaders Forum organizowany jest konkurs IMEX Univeristy Challenge sponsorowany przez sieć hoteli Marriott. Konkurs ten umożliwia studentom wykazanie się swoją kreatywnością w planowaniu wydarzeń.

Zapraszamy 23 marca 2018 w godz. 9-17 do kampusu Grupy Uczelni Vistula do auli a2. Wydarzenie jest bezpłatne, ale wymagana jest REJESTRACJA.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

01.06-23.06.2018: