Wybierz studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji! To renomowane Uczelnie o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym, stworzone przez najlepszych ekspertów w Polsce. Ściśle współpracują z firmami i wspierają biznesową przedsiębiorczość studentów, czym wyróżniają się na polskim rynku edukacyjnym.

Nasze atuty

 • Zdobywasz dyplom prestiżowej uczelni

  1. Jesteśmy w pierwszej piątce najlepszych publicznych i niepublicznych uczelni wyższych, według rankingu przygotowanego przez portal edukacyjny „Perspektywy” w 2015 roku.
  2. Według redakcji „Home & Market” Akademia Finansów i Biznesu Vistula to Najlepszy Partner w Biznesie wśród krajowych szkół wyższych.
  3. Wysoki poziom nauczania potwierdzają akredytacje międzynarodowych środowisk akademickich: The World Council and Assembly on Cooperative Education, Międzynarodowego Stowarzyszenia Instytucji Szkolnictwa Wyższego, CEEMAN – najbardziej prestiżowa akredytacja w dziedzinie zarządzania, spośród przyznawanych szkołom wyższym.
 • Praktyczną wiedzę czerpiesz od znanych ekspertów

  1. Kadrę naukowo-dydaktyczną tworzą przede wszystkim praktycy, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem zdobytym w renomowanych firmach i instytucjach, m.in. prof. Witold Orłowski – były doradca ekonomiczny Prezydenta RP i członek Narodowej Rady Rozwoju, dr Marek Kulczycki – prezes FM Bank PBP i były pracownik Organizacji Narodów Zjednoczonych, prof. dr hab. Krzysztof Rybiński – były wiceprezes NBP, prof. Andrzej Olechowski – były minister finansów i były minister spraw zagranicznych, prof. dr hab. Longin Pastusiak – były wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO, prof. dr hab. Jerzy M. Nowak – wiceprzewodniczący Rady Wykonawczej Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego, prof. dr hab. Paweł Bożyk – członek Senatu Uniwersytetu Narodów Zjednoczonych w Tokio, dr hab. Oskar Kowalewski, prof. nadzw. AFiB Vistula – członek kolegium redakcyjnego czasopisma Family Business Review, prof. dr hab. Jan Fazlagić, prof. nadzw. UEP – ekspert w zakresie zarządzania wiedzą, edukacją, kreatywnością, innowacyjnością oraz kapitałem intelektualnym, prof. dr Roman Fulneczek – były prezes zarządu PZU czy Towarzystwa Ubezpieczeniowego Daewoo, dr hab. Wojciech Kostecki, prof. nadzw. AFiB Vistula – członek Global Security Fellows Initative, dr Aleksandra Wiktorow – Rzecznik Ubezpieczonych, była wiceminister pracy.
  2. Współpracując z wybitnymi naukowcami ze światowych ośrodków akademickich zapewniamy edukację odpowiadającą na prawdziwe potrzeby globalnego rynku pracy.
 • Studiujesz w międzynarodowym środowisku

  1. Na korytarzach usłyszysz niemal wszystkie języki świata.
  2. Czekają na Ciebie zagraniczne staże i projekty edukacyjne m.in. w Niemczech, Hiszpanii czy Turcji.
  3. Jeżeli chcesz, możesz wziąć udział w programie Erasmus, współrealizowanym z uniwersytetami z ponad 30 krajów.
  4. Akademia Finansów i Biznesu Vistula organizuje dodatkowo International Week, podczas którego przez cały tydzień możesz brać udział w wykładach profesorów z zagranicy.
  5. Możemy pochwalić się wyróżnieniem za najlepszą promocję międzynarodową w ramach konkursu Genius Universitatis 2014, organizowanego przez Perspektywy.
 • Otrzymujesz dyplom University of London

  Nie musisz wyjeżdżać z Polski, żeby otrzymać jeden z najbardziej prestiżowych dyplomów na świecie! Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest pierwszą i jedyną uczelnią w Polsce, która oferuje studia prowadzone przez University of London International Programmes.

  Atuty: 

  1. dołączysz do grona absolwentów University of London, wśród których są laureaci Nagrody Nobla, byli i obecni przywódcy państw, zdobywcy Grammy i Oskarów, medaliści olimpijscy;
  2. za studia zapłacisz tylko część kosztów, które płacą studenci w Londynie;
  3. z dyplomem University of London będziesz bardziej konkurencyjny na rynku pracy;
  4. poprawisz znajomość angielskiego, ponieważ jest to język wykładowy;
  5. możesz zdobyć stypendia na porycie kosztów nauki.
 • Przygotowujemy Cię do międzynarodowej kariery

  Prowadzimy nowatorski program, łączący świat biznesu z edukacją – COOP-EDU, w ramach którego współpracujemy z takimi markami, jak: Cyfrowy Polsat, Radwag, Plus. Oznacza to, że możesz zrealizować praktyki i staże w firmach partnerskich i zdobyć nie tylko solidną wiedzę teoretyczną, ale także znakomite przygotowanie praktyczne, które jest obowiązkowym elementem edukacji w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

  1. AFiB Vistula oferuje Ci udział w programach stypendialnych, praktykach zawodowych czy też projektach międzynarodowych, realizowanych np. w Chinach.
  2. Do Twojej dyspozycji jest także, pierwsza tego typu studencka inicjatywa o nazwie JOB SPOT, podczas której odbywają się wykłady ze specjalistami środowiska biznesowego oraz dni otwarte pracodawców.
  3. Kolejny ewenement na skalę krajową to Globalizer. Jedyny w Polsce program, w ramach którego zagraniczni studenci piszą prace dyplomowe w postaci projektów. Ich celem jest wspieranie naszych firm, za pomocą uruchamiania działalności państw, z których pochodzą.
 • Studia Online - uczysz się gdzie i kiedy chcesz

  Jak wynika z badania, przeprowadzonego na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, studia mobilne to doskonała forma przygotowania do pracy zawodowej, ponieważ najlepiej odzwierciedla jej charakter. W październiku 2014 roku uruchomiliśmy nowoczesna platformę e-learningową na kierunkach finanse i rachunkowość, ekonomia oraz zarządzanie.  Z platformy m-Vistula możesz korzystać w dowolnym miejscu i czasie z dowolnego urządzenia – komórki, tabletu i komputera. Otrzymasz dokładnie taki sam dyplom ukończenia studiów, jak pozostali studenci. Różnica polega na organizacji nauki – 60% zajęć odbywa się w trybie mobilnym. Więcej informacji Tutaj

 • Stypendia pomogą ci w opłaceniu czesnego

  Możliwości jest wiele, od stypendium socjalnego, przez stypendium rektora dla najlepszych studentów, zapomogę, stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych, aż po stypendium ministra za wybitne osiągnięcia. Więcej informacji TUTAJ

 • Dbasz o formę w licznych sekcjach sportowych

  Do Twojej dyspozycji jest hala sportowa o powierzchni ponad 600 m2, przystosowana do gry w koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną halową, badmintona i aerobiku (z uwagi na znakomite nagłośnienie). W budynku uczelni znajduje się także nowoczesny, profesjonalny sprzęt, który pomoże Ci nie tylko nabrać kondycji fizycznej, ale również wymodelować sylwetkę. Studenci mają również możliwość korzystania z kortów tenisowych znajdujących się obok uczelni ze zniżką 50%.

 • Studiujesz w nowoczesnym kampusie

  Na 29 tys. m2 są klimatyzowane wnętrza, aule na kilkaset osób, przestronne sale dydaktyczne, czytelnia, biblioteka, siłownia, hala sportowa oraz 2 restauracje serwujące dania i przekąski z różnych stron świata. W ciepłe dni możesz się zrelaksować na pełnym zieleni, przestronnym dziedzińcu wokół uczelni. Budynek jest także przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
   

  Budynek
  Na 29 tys. m2 znajduje się 8 nowoczesnych auli mieszczących kilkaset osób, przestronne i dobrze wyposażone sale dydaktyczne, czytelnia z dostępem do komputerów, świetnie zaopatrzona biblioteka, siłownia, hala sportowa oraz kafeteria i kawiarnia serwujące dania i przekąski z różnych stron świata. Budynek jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.


  Patio

  W ciepłe dni możesz się zrelaksować na pełnym zieleni, przestronnym dziedzińcu wokół uczelni. W okresie wiosenno-letnim organizowane są tutaj różnego rodzaju impezy na świeżym powietrzu, np. juwenalia, pikniki naukowe, koncerty.

   
  Doskonała lokalizacja
  Nasz kampus znajduje się 350 m do Stacji Metra Stokłosy oraz przystanku autobusowego. Dojazd od Centrum zajmuje samochodem ok. 18 min, natomiast komunikacją miejską ok. 24 min. W okół Uczelni znajdują się liczne sklepy i centra handlowe, a także klimatyczne puby i knajpki, gdzie można miło spędzić czas po zajęciach.

   
  Parking naziemny i podziemny
  Uczelnia posiada bezpłatny parking naziemny otwarty dla wszystkich Studentów w miarę dostępności miejsc. Jest również możliwość korzystania z garażu podziemnego za niewielką opłatą. Studenci, którzy wykupią abonament na rok lub semestr, otrzymają przypisane i numerowane miejsce w zielonej strefie garażu czynnego w godzinach 07:00-22:00 przez 7 dni w tygodniu. Warto śledzić aktualne promocje i wykupić miejsca postojowe na preferencyjnych warunkach!

   
  Kafeteria i kawiarnia
  Na parterze znajduje się kafeteria serwująca smaczne i zdrowe posiłki, czynna we wszystkie dni, w których odbywają się zajęcia dydaktyczne. Bogate menu obfituje w dania z wielu stron świata, dzięki czemu Studenci mają okazję okrywać nowe smaki oraz poznawać regionalne potrawy z różnych krajów. Na II piętrze znajduje się kawiarnia, w której można napić się pysznej kawy, zjeść smaczne ciastko, jak również zrelaksować się na wygodnych kanapach. Na uczelni można również znaleźć automaty z przekąskami oraz zimnymi i gorącymi napojami.

   
  WI-FI
  Na terenie Uczelni można korzystać z szybkiego Internetu. Aby się zalogować, wybierz sieć AVistula. Aktualne hasło dostępne jest na Recepcji.

   
  Bankomat
  Bankomat Euronet znajduje się na parterze, obok wejścia głównego, przy stanowisku Ochrony.

   
  Gabinet lekarski
  Na Uczelni dostępny jest Lekarz, którego gabinet można odwiedzać w poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godzinach 09:00 -11:00 oraz w soboty (w czasie zjazdów) w godzinach 12:00-14:00.

Kontakt do Działu Rekrutacji

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy w maju 2018:
Poniedziałek – Piątek 10.00 – 17.00
Sobota – nieczynne

Od czerwca 2018

Poniedziałek 10.00 – 18.00

Wtorek 10.00 – 18.00

Środa 10.00 – 18.00

Czwartek 10.00 – 18.00

Piątek 9.00 – 17.00

Sobota 10.00 – 16.00

Kontakt:

telefon: 22 45 72 400
e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl
adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
pokój: 28 (parter)

Aplikuj online

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close