Wybierz studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji! To renomowane Uczelnie o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym, stworzone przez najlepszych ekspertów w Polsce. Ściśle współpracują z firmami i wspierają biznesową przedsiębiorczość studentów, czym wyróżniają się na polskim rynku edukacyjnym.

Nasze atuty

 • Zdobywasz dyplom prestiżowej uczelni

  1. Jesteśmy w pierwszej piątce najlepszych publicznych i niepublicznych uczelni wyższych, według rankingu przygotowanego przez portal edukacyjny „Perspektywy” w 2015 roku.
  2. Według redakcji „Home & Market” Akademia Finansów i Biznesu Vistula to Najlepszy Partner w Biznesie wśród krajowych szkół wyższych.
  3. Wysoki poziom nauczania potwierdzają akredytacje międzynarodowych środowisk akademickich: The World Council and Assembly on Cooperative Education, Międzynarodowego Stowarzyszenia Instytucji Szkolnictwa Wyższego, CEEMAN – najbardziej prestiżowa akredytacja w dziedzinie zarządzania, spośród przyznawanych szkołom wyższym.
 • Praktyczną wiedzę czerpiesz od znanych ekspertów

  1. Kadrę naukowo-dydaktyczną tworzą przede wszystkim praktycy, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem zdobytym w renomowanych firmach i instytucjach, m.in. prof. Witold Orłowski – były doradca ekonomiczny Prezydenta RP i członek Narodowej Rady Rozwoju, dr Marek Kulczycki – prezes FM Bank PBP i były pracownik Organizacji Narodów Zjednoczonych, prof. dr hab. Krzysztof Rybiński – były wiceprezes NBP, prof. Andrzej Olechowski – były minister finansów i były minister spraw zagranicznych, prof. dr hab. Longin Pastusiak – były wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO, prof. dr hab. Jerzy M. Nowak – wiceprzewodniczący Rady Wykonawczej Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego, prof. dr hab. Paweł Bożyk – członek Senatu Uniwersytetu Narodów Zjednoczonych w Tokio, dr hab. Oskar Kowalewski, prof. nadzw. AFiB Vistula – członek kolegium redakcyjnego czasopisma Family Business Review, prof. dr hab. Jan Fazlagić, prof. nadzw. UEP – ekspert w zakresie zarządzania wiedzą, edukacją, kreatywnością, innowacyjnością oraz kapitałem intelektualnym, prof. dr Roman Fulneczek – były prezes zarządu PZU czy Towarzystwa Ubezpieczeniowego Daewoo, dr hab. Wojciech Kostecki, prof. nadzw. AFiB Vistula – członek Global Security Fellows Initative, dr Aleksandra Wiktorow – Rzecznik Ubezpieczonych, była wiceminister pracy.
  2. Współpracując z wybitnymi naukowcami ze światowych ośrodków akademickich zapewniamy edukację odpowiadającą na prawdziwe potrzeby globalnego rynku pracy.
 • Studiujesz w międzynarodowym środowisku

  1. Na korytarzach usłyszysz niemal wszystkie języki świata.
  2. Czekają na Ciebie zagraniczne staże i projekty edukacyjne m.in. w Niemczech, Hiszpanii czy Turcji.
  3. Jeżeli chcesz, możesz wziąć udział w programie Erasmus, współrealizowanym z uniwersytetami z ponad 30 krajów.
  4. Akademia Finansów i Biznesu Vistula organizuje dodatkowo International Week, podczas którego przez cały tydzień możesz brać udział w wykładach profesorów z zagranicy.
  5. Możemy pochwalić się wyróżnieniem za najlepszą promocję międzynarodową w ramach konkursu Genius Universitatis 2014, organizowanego przez Perspektywy.
 • Otrzymujesz dyplom University of London

  Nie musisz wyjeżdżać z Polski, żeby otrzymać jeden z najbardziej prestiżowych dyplomów na świecie! Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest pierwszą i jedyną uczelnią w Polsce, która oferuje studia prowadzone przez University of London International Programmes.

  Atuty: 

  1. dołączysz do grona absolwentów University of London, wśród których są laureaci Nagrody Nobla, byli i obecni przywódcy państw, zdobywcy Grammy i Oskarów, medaliści olimpijscy;
  2. za studia zapłacisz tylko część kosztów, które płacą studenci w Londynie;
  3. z dyplomem University of London będziesz bardziej konkurencyjny na rynku pracy;
  4. poprawisz znajomość angielskiego, ponieważ jest to język wykładowy;
  5. możesz zdobyć stypendia na porycie kosztów nauki.
 • Przygotowujemy Cię do międzynarodowej kariery

  Prowadzimy nowatorski program, łączący świat biznesu z edukacją – COOP-EDU, w ramach którego współpracujemy z takimi markami, jak: Cyfrowy Polsat, Radwag, Plus. Oznacza to, że możesz zrealizować praktyki i staże w firmach partnerskich i zdobyć nie tylko solidną wiedzę teoretyczną, ale także znakomite przygotowanie praktyczne, które jest obowiązkowym elementem edukacji w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

  1. AFiB Vistula oferuje Ci udział w programach stypendialnych, praktykach zawodowych czy też projektach międzynarodowych, realizowanych np. w Chinach.
  2. Do Twojej dyspozycji jest także, pierwsza tego typu studencka inicjatywa o nazwie JOB SPOT, podczas której odbywają się wykłady ze specjalistami środowiska biznesowego oraz dni otwarte pracodawców.
  3. Kolejny ewenement na skalę krajową to Globalizer. Jedyny w Polsce program, w ramach którego zagraniczni studenci piszą prace dyplomowe w postaci projektów. Ich celem jest wspieranie naszych firm, za pomocą uruchamiania działalności państw, z których pochodzą.
 • Studia Online - uczysz się gdzie i kiedy chcesz

  Jak wynika z badania, przeprowadzonego na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, studia mobilne to doskonała forma przygotowania do pracy zawodowej, ponieważ najlepiej odzwierciedla jej charakter. W październiku 2014 roku uruchomiliśmy nowoczesna platformę e-learningową na kierunkach finanse i rachunkowość, ekonomia oraz zarządzanie.  Z platformy m-Vistula możesz korzystać w dowolnym miejscu i czasie z dowolnego urządzenia – komórki, tabletu i komputera. Otrzymasz dokładnie taki sam dyplom ukończenia studiów, jak pozostali studenci. Różnica polega na organizacji nauki – 60% zajęć odbywa się w trybie mobilnym. Więcej informacji Tutaj

 • Stypendia pomogą ci w opłaceniu czesnego

  Możliwości jest wiele, od stypendium socjalnego, przez stypendium rektora dla najlepszych studentów, zapomogę, stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych, aż po stypendium ministra za wybitne osiągnięcia. Więcej informacji TUTAJ

 • Dbasz o formę w licznych sekcjach sportowych

  Do Twojej dyspozycji jest hala sportowa o powierzchni ponad 600 m2, przystosowana do gry w koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną halową, badmintona i aerobiku (z uwagi na znakomite nagłośnienie). W budynku uczelni znajduje się także nowoczesny, profesjonalny sprzęt, który pomoże Ci nie tylko nabrać kondycji fizycznej, ale również wymodelować sylwetkę.

 • Studiujesz w nowoczesnym kampusie

  Na 29 tys. m2 są klimatyzowane wnętrza, aule na kilkaset osób, przestronne sale dydaktyczne, czytelnia, biblioteka, siłownia, hala sportowa oraz 2 restauracje serwujące dania i przekąski z różnych stron świata. W ciepłe dni możesz się zrelaksować na pełnym zieleni, przestronnym dziedzińcu wokół uczelni. Budynek jest także przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kontakt do Działu Rekrutacji

Godziny pracy:

Poniedziałek – 10:00 – 18:00
Wtorek – 10:00 – 18:00
Środa – 10:00 – 18:00
Czwartek – 10:00 – 18:00
Piątek – 9:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 16:00

Kontakt:

telefon: 22 45 72 400
e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl
adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
pokój: 28 (parter)

Aplikuj online