•  

  1. Miejsce w rankingu Perspektywy 2017 pod względem umiędzynarodowienia (lub) Nr. 1 według Perspektyw pod względem umiędzynarodowienia w 2017

  Studenci i kadra z 80 krajów, wszystkie kierunki prowadzone w dwóch językach – Akademia Finansów i Biznesu Vistula awansowała na 1. miejsce pod względem umiędzynarodowienia w 2017 roku. Pokonaliśmy wszystkie uczelnie prywatne i publiczne.

  5. Miejsce w rankingu uczelni niepublicznych Perspektywy 2016

  Trzeci rok z rzędu Akademia Finansów i Biznesu Vistula znalazła się w ścisłej czołówce, zajmując 5. miejsce w rankingu uczelni niepublicznych w Polsce. Doceniono nas głównie za to, jak nasi absolwenci radzą sobie na rynku pracy oraz za współpracę z biznesem.

  1. Miejsce wśród niepublicznych uczelni turystycznych Perspektywy 2015

  Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji zwyciężyła w rankingu jakości nauczania niepublicznych uczelni turystycznych w rankingu Perspektywy 2015. To potwierdzenie jakości naszej turystyki i dietetyki.

  Największy awans w rankingu uczelni niepublicznych Perspektywy 2011

  Za największy awans wśród uczelni niepublicznych z miejsca 36. na 18. AFiB Vistula uhonorowano nagrodą specjalną „Największy Awans 2011”. Wyróżniono nas przede wszystkim za wysoką jakość kadry naukowej i uprawnienia do prowadzenia nowych kierunków studiów.

  1. Miejsce w Rankingu Polish in Study 2016 

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula została uznana za najbardziej umiędzynarodowioną uczelnię niepubliczną w Polsce. To dzięki międzynarodowej kadrze i studentom, a także współpracy z zagranicznymi firmami.

  Nr. 1 wśród uczelni turystycznych o profilu mieszanym 2016

  Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji zwyciężyła w rankingu uczelni niepublicznych prowadzących studia na kierunku turystyka o profilu mieszanym, wg. Wiadomości Turystycznych. Profil mieszany to połączenie wiedzy akademickiej i praktycznej.

  9. Miejsce wśród pracodawców według Wprost 2015

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula znalazła się w czołówce rankingu najbardziej cenionych przez pracodawców uczelni niepublicznych Wprost 2015. Redakcja przepytała prawie pół tysiąca największych firm w kraju o cechy idealnego pracownika.

 • „Wyróżnienie Specjalne za największy progres” 2017

  Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego wyróżniła Akademię Finansów i Biznesu Vistula za największy progres w dziedzinie rozwoju edukacji praktycznej i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym w 2017 roku.

  Certyfikat „Uczelnia Liderów” 2017

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula zdobyła nagrodę dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych szkół w Polsce. Oceniono, że wyróżniamy się na tle innych uczelni i dbamy o praktyczną edukację studentów, tak by osiągali sukcesy na międzynarodowym rynku pracy. Te nagrodę dostajemy już od 7 lat.

  „Najlepszy partner w biznesie” 2013

  Redakcja Home&Market w 2013 roku Akademię Finansów i Biznesu Vistula za „Najlepszego partnera w biznesie” spośród wszystkich szkół wyższych w Polsce.

  „Aurea Praxis”

  Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego  nagrodziła prof. Witolda Orłowskiego, rektora Akademii Finansów i Biznesu Vistula, za szczególne, osobiste zaangażowanie na rzecz rozwoju idei edukacji dla rynku pracy i praktyki gospodarczej.

 • ACCA

  Jedną z najważniejszych i najbardziej prestiżowych akredytacji z zakresu finansów i rachunkowości ACCA zdobyliśmy w 2017 roku. Absolwenci specjalizacji ACCA zdobywają tytuł międzynarodowej klasy specjalistów z zakresu corporate financial management. AFiB Vistula jest jedną z zaledwie 14 uczelni w Polsce, której nadano certyfikat ACCA.

  Więcej informacji: www.accapolska.pl

  CEEMAN

  Od 2014 roku jesteśmy członkiem CEEMAN (Central and East European Management Development Association), międzynarodowego stowarzyszenia na rzecz rozwoju zarządzania, w tym w zakresie nauki zarządzania. Należy do niej ponad 210 instytucji z ponad 50 krajów. Jesteśmy w procesie starania się o jej prestiżową akredytację IQA (International Quality Accreditation).

  Więcej informacji: www.ceeman.org

  EFMD

  W 2016 roku staliśmy się członkiem EFMD (European Foundation for Management Development), jednej z najważniejszych międzynarodowych sieci organizacji i uczelni biznesowych, zajmującej się rozwojem zarządzania i promowaniem jakości kształcenia w zarządzaniu, która działa w 80 krajach. Jesteśmy na ostatnim etapie zdobywania jej akredytacji EPAS i EQUIS.

  Więcej informacji:www.efmdglobal.org

Kontakt do Działu Rekrutacji

Godziny pracy:

Poniedziałek – 10:00 – 18:00
Wtorek – 10:00 – 18:00
Środa – 10:00 – 18:00
Czwartek – 10:00 – 18:00
Piątek – 9:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 16:00

Kontakt:

telefon: 22 45 72 400
e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl
adres: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
pokój: 28 (parter)

Aplikuj online