•

1. Miejsce w rankingu Perspektywy 2017 pod względem umiędzynarodowienia (lub) Nr. 1 według Perspektyw pod względem umiędzynarodowienia w 2017

Studenci i kadra z 80 krajów, wszystkie kierunki prowadzone w dwóch językach – Akademia Finansów i Biznesu Vistula awansowała na 1. miejsce pod względem umiędzynarodowienia w 2017 roku. Pokonaliśmy wszystkie uczelnie prywatne i publiczne.

5. Miejsce w rankingu uczelni niepublicznych Perspektywy 2016

Trzeci rok z rzędu Akademia Finansów i Biznesu Vistula znalazła się w ścisłej czołówce, zajmując 5. miejsce w rankingu uczelni niepublicznych w Polsce. Doceniono nas głównie za to, jak nasi absolwenci radzą sobie na rynku pracy oraz za współpracę z biznesem.

1. Miejsce wśród niepublicznych uczelni turystycznych Perspektywy 2015

Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji zwyciężyła w rankingu jakości nauczania niepublicznych uczelni turystycznych w rankingu Perspektywy 2015. To potwierdzenie jakości naszej turystyki i dietetyki.

Największy awans w rankingu uczelni niepublicznych Perspektywy 2011

Za największy awans wśród uczelni niepublicznych z miejsca 36. na 18. AFiB Vistula uhonorowano nagrodą specjalną „Największy Awans 2011”. Wyróżniono nas przede wszystkim za wysoką jakość kadry naukowej i uprawnienia do prowadzenia nowych kierunków studiów.

1. Miejsce w Rankingu Polish in Study 2016

Akademia Finansów i Biznesu Vistula została uznana za najbardziej umiędzynarodowioną uczelnię niepubliczną w Polsce. To dzięki międzynarodowej kadrze i studentom, a także współpracy z zagranicznymi firmami.

Nr. 1 wśród uczelni turystycznych o profilu mieszanym 2016

Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji zwyciężyła w rankingu uczelni niepublicznych prowadzących studia na kierunku turystyka o profilu mieszanym, wg. Wiadomości Turystycznych. Profil mieszany to połączenie wiedzy akademickiej i praktycznej.

9. Miejsce wśród pracodawców według Wprost 2015

Akademia Finansów i Biznesu Vistula znalazła się w czołówce rankingu najbardziej cenionych przez pracodawców uczelni niepublicznych Wprost 2015. Redakcja przepytała prawie pół tysiąca największych firm w kraju o cechy idealnego pracownika.

• „Wyróżnienie Specjalne za największy progres” 2017

Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego wyróżniła Akademię Finansów i Biznesu Vistula za największy progres w dziedzinie rozwoju edukacji praktycznej i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym w 2017 roku.

Certyfikat „Uczelnia Liderów” 2017

Akademia Finansów i Biznesu Vistula zdobyła nagrodę dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych szkół w Polsce. Oceniono, że wyróżniamy się na tle innych uczelni i dbamy o praktyczną edukację studentów, tak by osiągali sukcesy na międzynarodowym rynku pracy. Te nagrodę dostajemy już od 7 lat.

„Najlepszy partner w biznesie” 2013

Redakcja Home&Market w 2013 roku Akademię Finansów i Biznesu Vistula za „Najlepszego partnera w biznesie” spośród wszystkich szkół wyższych w Polsce.

„Aurea Praxis”

Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego  nagrodziła prof. Witolda Orłowskiego, rektora Akademii Finansów i Biznesu Vistula, za szczególne, osobiste zaangażowanie na rzecz rozwoju idei edukacji dla rynku pracy i praktyki gospodarczej.

• ACCA

Jedną z najważniejszych i najbardziej prestiżowych akredytacji z zakresu finansów i rachunkowości ACCA zdobyliśmy w 2017 roku. Absolwenci specjalizacji ACCA zdobywają tytuł międzynarodowej klasy specjalistów z zakresu corporate financial management. AFiB Vistula jest jedną z zaledwie 14 uczelni w Polsce, której nadano certyfikat ACCA.

Więcej informacji: www.accapolska.pl

CEEMAN

Od 2014 roku jesteśmy członkiem CEEMAN (Central and East European Management Development Association), międzynarodowego stowarzyszenia na rzecz rozwoju zarządzania, w tym w zakresie nauki zarządzania. Należy do niej ponad 210 instytucji z ponad 50 krajów. Jesteśmy w procesie starania się o jej prestiżową akredytację IQA (International Quality Accreditation).

Więcej informacji: www.ceeman.org

EFMD

W 2016 roku staliśmy się członkiem EFMD (European Foundation for Management Development), jednej z najważniejszych międzynarodowych sieci organizacji i uczelni biznesowych, zajmującej się rozwojem zarządzania i promowaniem jakości kształcenia w zarządzaniu, która działa w 80 krajach. Jesteśmy na ostatnim etapie zdobywania jej akredytacji EPAS i EQUIS.

Więcej informacji:www.efmdglobal.org

Godziny pracy: