Radca prawny, magister prawa (absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego), z wyróżnieniem ukończyła aplikację sądową w 2007 r., od 2003 r. pracownik Biura Prawnego, a od 2008 r. Zastępca Dyrektora Biura Prawnego w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego, specjalista z zakresu prawa transportowego, przepisów socjalnych kierowców w transporcie drogowym, warunków dostępu do zawodu przewoźnika drogowego, wykładowca na kursach specjalistycznych dla kandydatów na inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego; reprezentuje Głównego Inspektora Transportu Drogowego przed Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne