Psycholog organizacji, specjalistą w dziedzinie szkoleń, rozwoju osobistego i zawodowego. Studiowała Psychologię Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Rozwój Zasobów Ludzkich na London Metropolitan University. Od 2004 roku pracuje jako niezależny konsultant, oferując klientom indywidualnym i korporacyjnym konsulting w dziedzinie psychologii biznesu, career coaching, executive coaching oraz rozwiązania związane z rozwojem kadry menedżerskiej i zespołów. Wykłada gościnnie na Royal Holloway University (kierunek applied psychology) oraz Polskim Uniwersytecie na obczyźnie (negocjacje, mediacje, psychologia organizacji, management development).

Doświadczenie i ekspertyza:
Posiada doświadczenie w pracy związanej z rekrutacją, zarządzaniem zasobami ludzkim i rozwojem pracowników: w Polsce pracowała w zespole rekrutacyjnym nowego banku detalicznego rekrutując pracowników i menedżerów placówek bankowych w całej Polsce, oraz jako asesor dla firmy konsultingowej prowadząc assessment centres dla dużych firm motoryzacyjnych. W Wielkiej Brytanii pracowała w agencji rekrutacyjnej zarządzając działem pracowników czasowych oraz zleceń tłumaczeniowych. Od 2005 roku pracuje w działach szkoleń i rozwoju organizacyjnego w sektorze publicznym w Londynie. W 2006 roku współzałożyła Polish Psychologists’ Association (PPA), organizację zrzeszającą polskich psychologów w celu pomagania polskiej społeczności w Wielkiej Brytanii, gdzie wolontaryjnie obejmowała funkcje prezesa, koordynatora projektów, oraz, do roku 2014, Trustee. W PPA założyła także nowatorski program mentoringowy; jest współautorką badań i artykułów naukowych o tematyce związanej z mentoringiem. Od 2007 roku zarządza działem rozwoju organizacyjnego w Greater London Authority, gdzie wdraża rozwiązania służące poprawie zaangażowania i satysfakcji pracowników, programy rozwojowe (w tym management and leadership development), systemy kompetencji, ocen pracowniczych (performance management), poprawy well-being oraz employee engagement programmes.

W ramach praktyki prywatnej uczestniczy w projektach (w tym międzynarodowy projekt dotyczący coachingu i wypalenia zawodowego C-BOSS) i podejmuje współpracę z klientami indywidualnymi i organizacjami. Kwalifikacje i Członkostwo w organizacjach: Magister psychologii zarządzania (Uniwersytet Wrocławski), MA (Distinction) Human Resource Development (London Metropolitan University), Szkoła Trenerów Matrik (Kraków). Kwalifikacje do wykonywania testów psychologicznych w UK akredytowane przez British Psychological Society: Myers Briggs Type Indicator Step I i Step II, Realise2 Practitioner

Chartered Fellow of CIPD (Chartered Institute of Personnel & Development), Registered Occupational Psychologist (Health and Care Professions Council), Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Partner Member/Co-Founder Polish Psychologists’ Association.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne