Magister ekonomii – absolwent Wydziału Zarządzania, Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowych Studiów Ubezpieczeń w Szkole Głównej Handlowej, absolwent Studiów Podyplomowych na Akademii Finansów i Biznesu Vistula na kierunku Specjalista ds. Ubezpieczeń. Praktyk ubezpieczeń związany z branżą od 1994 roku. Specjalista z zakresu zagadnień związanych z tworzeniem i sprzedażą produktów ubezpieczeniowych, znawca kwestii konsumenckich i ochrony konsumentów, na rynkach finansowych. Aktualnie pracownik Polskiej Izby Ubezpieczeń, Sekretarz Rady Dobrych Praktyk PIU. W latach 2007-2010 Dyrektor Departamentu Ochrony Klientów w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego. Poprzednio zatrudniony w Grupie Generali, Grupie PZU, BTUiR Heros Life SA, Aktywnie uczestniczy w pracach różnych forów w ramach europejskiego stowarzyszenia ubezpieczycieli (Insurance Europe – Distribution Task Force).

Godziny pracy Działu Rekrutacji

01.06-23.06.2018: