Adiunkt na Wydziale Lingwistyki Stosowanej UW, posiada tytuł magistra lingwistyki stosowanej, magistra prawa oraz doktora nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa.

Autorka artykułów i monografii „Ekwiwalencja w tłumaczeniu tekstów prawnych i prawniczych. Polskie i brytyjskie prawo spadkowe” (CH Beck, 2015), zainteresowania naukowe to przekład tekstów prawnych i prawniczych (ekwiwalencja w przekładzie, nieprzystawalność terminów, techniki tłumaczeniowe), tłumacz, wykładowca w Interdyscyplinarnym Podyplomowym Studium Kształcenia Tłumaczy w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW, od dziesięciu lat pracuje jako lektor lub wykładowca języka angielskiego na uczelniach wyższych.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne