Anna Michałek

Praktyk i pasjonat rynku ubezpieczeń, absolwentka studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej – Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie oraz Politechniki Radomskiej na Wydziale Ekonomii, kierunek Ubezpieczenia oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie we Wiedniu (Wirtschaftsuniversitaet Wien).

Współpracowałam z wiodącymi zakładami ubezpieczeń, polskimi i zagranicznymi: Generali, Uniqa, Genworth Financial, Aviva – wprowadzając produkty do segmentu bancassurance oraz sprzedaży agencyjnej. Obecnie współpracuję z Innovation Group – firmie, która dostarcza procesy obsługowe dla 9 towarzystw ubezpieczeniowych. Konsultuję politykę obsługowo-szkodową, pracuję na wskaźnikach finansowych oraz przede wszystkim dostarczam ubezpieczycielom know-how, dzięki któremu mogą lepiej i szybciej obsługiwać swoich klientów.

Regularnie publikuję prace o tematyce ubezpieczeniowej, np.:
Doktoranci o metodologii nauk ekonomicznych – praca pod redakcją naukową Kazimierza Kucińskiego, Warszawa 2007 (pozycja książkowa)
Etyka w sprzedaży ubezpieczeń – Warszawa 2009 (pozycja książkowa) Artykuły w prasie branżowej Karoseria – Innowacje produktowe w ubezpieczeniach

Godziny pracy Działu Rekrutacji

01.06-23.06.2018: