obszar nauk technicznych, dziedzina nauk technicznych, dyscyplina: architektura i urbanistyka
Artysta plastyk, nauczyciel dyplomowany, trener biznesu, wykładowca akademicki. Projektowanie wnętrz, pedagogika, edukacja artystyczna, arteterapia, malarstwo.
Wykładowca AFiB, SGGW i UW. Twórczyni autorskich programów edukacji artystycznej, warsztatów arte-terapeutycznych dla dzieci i dorosłych. Artystka i malarka wystawiająca swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych.

• Zainteresowania badawcze:

Szeroko rozumiana edukacja artystyczna, na wszystkich poziomach od przedszkola aż do uczelni wyższych ze szczególnym uwzględnieniem metod aktywizujących, warsztatów. Terapia sztuką, czyli arteterapia.

Wykładane przedmioty:

Techniki artystyczne, rysunek odręczny, rysunek techniczny i planistyczny, podstawy projektowania.

Zajmowane stanowiska (historia stanowisk naukowych):

• UW – Historia urbanistyki, Współczesne problemy mieszkalnictwa, Urbanistyka Warszawy, Teoria urbanistyki,
    • SGGW – Fakultety związane z rewitalizacją i projektowaniem przestrzeni publicznych.

Zajmowane stanowiska (historia stanowisk naukowych):

• Akademia Finansów i Biznesu Vistula – adiunkt,
    • Szkoła Wyższa Bogdana Jańskiego – adiunkt,
    • Gimnazjum Przymierza Rodzin – nauczyciel dyplomowany

Zajmowane stanowiska (pełnione funkcje organizacyjne i akademickie):

• Członek SARP-Warszawa,
    • Członek Związku Polskich Artystów Plastyków

Działania naukowe i artystyczne:

Indywidualne wystawy malarstwa:

• „Na ścieżkach Twoich…Z plenerów w Stoczku Klasztornym.” 2012
    • „Każdy dzień ma swój aromat ‘’ 2013, 2014,

Udział w licznych konferencjach naukowych we Wrocławiu , Warszawie,

Organizacja konferencji naukowej „Rewitalizacja a kultura przestrzeni”- Współorganizator, Szkoła Wyższa B. Jańskiego , Warszawa.

• Publikacje naukowe:

Artykuły w czasopismach naukowych:

1. Zeszyty Naukowe Uczelni Vistla-„ Dzień Sztuki jako nowa forma edukacji artystycznej w gimnazjum”, 42(4)2015,
    2. „Sztuka patrzenia. Nowe wartości edukacji artystycznej i przestrzennej”, Monografia, Szkoła Wyższa im .B. Jańskiego, Oficyna Wydawniczo- Poligraficzna ADAM, Warszawa, 2014
    3. Dwumiesięcznik Szkoły wyższej im. Bogdana Jańskiego,
    4. Zrządzanie i Edukacja:nr. 89, 2013, „Edukacja artystyczna od przedszkola do studenta. Jak tworzyć warsztat adresowany do specyficznej grupy odbiorców?
    5. Zarządzanie i Edukacja ,nr.82, 2012, „Rewitalizacja przestrzeni publicznej miasta poprzez lokalizowanie obiektów kulturotwórczych, na przykładzie muzeum.”

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy w maju 2018:
Poniedziałek – Piątek 10.00 – 17.00
Sobota – nieczynne