Doktor habilitowany nauk humanistycznych. Profesor nadzwyczajny Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie. Socjolog i humanista z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia zajęć na różnych poziomach edukacji. Specjalista w zakresie realizacji szkoleniowych projektów turystycznych, edukacji regionalnej, wdrażania zasad zrównoważonego rozwoju, koedukacji. Pełnił funkcje: kierownika zakładu przedmiotów ogólnych, kierownika katedry hotelarstwa i gastronomii, prodziekana ds. studenckich i dziekana wydziału. Przewodniczył Wydziałowej Komisji ds. Jakości Kształcenia i stypendialnej. Jest członkiem wydziałowej komisji programowej oraz koordynatorem modułu przedmiotów.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

01.06-23.06.2018: