Dr hab. nauk humanistycznych, jest specjalistą w zakresie psychologii zarządzania i zarządzania zasobami ludzkimi. Jest autorką dwunastu książek i ponad dwustu artykułów, z których przeważająca część poświęcona jest psychologii zarządzania, problematyce zarządzania zasobami ludzkimi, etycznym aspektom zarządzania, kompetencjom kierowniczym, procesom komunikacji w organizacji, wdrażaniu zmian w organizacji, motywowaniu do efektywnej pracy, a także problematyce uczenia się i zarządzania wiedzą w organizacji. Od kilkunastu lat kieruje projektami badawczymi realizowanymi w ramach grantów ministerialnych, międzyuczelnianych projektów prowadzonych przez środowisko akademickie i środowisko praktyków gospodarczych.

Zdobywała doświadczenia w ośrodkach akademickich, przemysłowych, w Stanach Zjednoczonych, Francji oraz Wielkiej Brytanii. Poza pracą dydaktyczną, szkoleniową i naukowo badawczą prowadzi zaangażowaną działalność konsultingową jako kierownik i współtwórca szeregu konsultingowych programów w zakresie optymalizowania zarządzania zasobami ludzkimi w zróżnicowanych formach i typach organizacji, weryfikując w praktyce posiadaną wiedzę. Występuje jako prelegent licznych konferencji międzynarodowych.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy w maju 2018:
Poniedziałek – Piątek 10.00 – 17.00
Sobota – nieczynne