Doktor nauk medycznych. Doktorat na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi Wydział Wojskowo-Lekarski „Standaryzacja opisu stanu klinicznego dla potrzeb informacji medycznej” (2007). W latach 1994-2002 – członek dyrekcji Zespołów Opieki Zdrowotnej, główny specjalista w Ministerstwie Zdrowia i Opieki Społecznej, organizator i członek Zarządu Łódzkiej Regionalnej Kasy Chorych, dyrektor medyczny ogólnopolskiej sieci salonów ortopedycznych. Dokonał pierwszego polskiego tłumaczenia Międzynarodowej Terminologii Anatomicznej FCAT oraz bazy Międzynarodowej Klasyfikacji Funkcjonalności, Niepełnosprawności i Zdrowia – ICF dla Światowej Organizacji Zdrowia, a także był jednym z konsultantów pierwszego polskiego wydania Międzynarodowej Klasyfikacji Procedur Medycznych – ICD 9. W ramach programów PHARE, na zlecenie Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi brał udział w opracowaniu nowych standardów orzekania o niepełnosprawności. Przygotował implementację opracowania amerykańskiego systemu klasyfikacji procedur medycznych ICD – PCS – Procedure Coding System. Jest członkiem korespondentem Amerykańskiego Towarzystwa Zarządzania Informacją Medyczną – AHIMA. Obecnie Dyrektor ds. administracyjno-ekonomicznych NZOZ „Kutnowski Szpital Samorządowy im. dr Antoniego Troczewskiego w Kutnie.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne