Absolwentka Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie/obecnie SGH/ dr nauk pedagogicznych autorka wielu artykułów o tematyce ekonomicznej i publikacji z dziedziny rachunkowości min. następujące publikacje: Rachunkowość zarządcza i elementy rachunku kosztów, wybrane zagadnienia; Wybrane problemy sprawozdawczości finansowej, Rachunkowość podatkowa – wybrane zagadnienia; Rachunkowość sektora finansów publicznych w przygotowaniu książka Kompendium wiedzy o rachunkowości.

Promotorka wielu prac licencjackich i magisterskich. Jest wieloletnim nauczycielem akademickim i prowadzi wykłady z rachunkowości finansowej, zarządczej, podatkowej, jednostek sektora finansów publicznych i innych. Prowadzi również zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu rachunkowości. Przez wiele lat pracowała w działach planowania i działach księgowości ,uczestniczyła również w wielu szkoleniach i kursach z zakresu rachunkowości.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy w maju 2018:
Poniedziałek – Piątek 10.00 – 17.00
Sobota – nieczynne