Konsultantka, interim manager i certyfikowany trener HR, autorka licznych publikacji branżowych, prelegentka na konferencjach HR, doktorantka w SGH oraz wykładowca na tamtejszej uczelni oraz w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Ekspert HRstandard.pl. HR-owiec z wykształcenia i prawdziwej pasji. Od 10 lat wspiera biznes w zarządzaniu zmianą w zakresie projektowania, usprawniania oraz implementacji systemów zarządzania kapitałem ludzkim, w szczególności w obszarze wynagradzania (w tym obszarze przygotowuje pracę doktorską), rozwoju i doskonalenia pracowników, a także zarządzania kompetencjami i wynikami pracy. Realizowała liczne badania dotyczące m.in. zaangażowania pracowników oraz efektywności zarządzania kapitałem ludzkim.

Dotychczasowe doświadczenia konsultingowe, szkoleniowe i badawcze zdobyła w firmach produkcyjnych i usługowych różnych branż oraz w sektorze administracji państwowej.

Zrealizowała dziesiątki projektów doradczych i przeszkoliła setki pracowników. Łączy w sobie umiejętność przekładania celów biznesowych na spójne działania i narzędzia w obszarze HR, które pomogą firmie zrealizować jej cele. Cechuje ją wielopłaszczyznowe myślenie, dociekliwość zagłębia się w problem i determinacja w jego sprawnym rozwiązaniu. Posiada umiejętność pozyskiwania zaufania różnych partnerów biznesowych i grup pracowniczych.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

01.06-23.06.2018: