Ekspert HR, Doradca Zawodowy, Coach ICC, Psycholog. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia Społeczna, a także studiów podyplomowych z zakresu doradztwa zawodowego w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem. Certyfikowany coach ICC, skoncentrowana na coachingu kariery, life coachingu, business coachingu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w biznesie na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w obszarze miękkiego HR. Między innymi odpowiadała za takie procesy jak selekcja i rekrutacja pracowników, szkolenie i rozwój (w tym projekt szkoleniowy dla ponad 1100 uczestników), ocena efektywności pracy, Talent Management, plany sukcesji, ocena 360 stopni.

Doświadczony rekruter, z powodzeniem prowadzący projekty rekrutacyjne na wszystkie szczeble w hierarchii firmy, z wykorzystaniem różnych metod selekcyjnych (wywiady, testy psychometryczne, kwestionariusze, zadania symulacyjne, Assessment Centre). Zdobywała doświadczenie w pracy i projektach w branży ubezpieczeniowej, finansowej, farmaceutycznej, wydawniczej, pełniąc funkcje HR biznes partnera dla różnych działów funkcjonalnych organizacji.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne