Doradca Zawodowy, Psychoterapeuta Psychodynamiczny, Wykładowca Akademicki, Trener. Terapeuta, doradca zawodowy i wykładowca. Prowadzi zajęcia ze studentami, licealistami oraz środowiskiem biznesowym, dotyczące między innymi: komunikacji interpersonalnej, radzenia sobie ze stresem, wyboru zawodu, planowania kariery i poszukiwania pracy oraz samoświadomości. Ma za sobą kilka tysięcy godzin przepracowanych na sali szkoleniowej. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie w trakcie studiów psychoterapeutycznych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako doradca zawodowy, dodatkowo prowadzi superwizje dla doradców zawodowych. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych dla doradców zawodowych w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Prowadzi terapię indywidualną, warsztaty interpersonalne, oraz grupy wsparcia dla kobiet znajdujących się w trudnej sytuacji osobistej i zawodowej, grupy dla osób, które mają problem z radzeniem sobie ze stresem, grupy interpersonalne i rozwijające osobiste umiejętności.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

01.06-23.06.2018: