mgr Jacek Kukiełka

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Praktyk ubezpieczeniowy – ponad 11 lat pracy w działach ubezpieczeń finansowych (zarządzający tymi działami), staże i szkolenia zagraniczne; od 2004 r. trener i doradca w ramach własnej działalności pod firmą „Tirador – warsztaty pomysłów”.

Autor dwóch pozycji książkowych i kilkudziesięciu artykułów specjalistycznych z zakresu ubezpieczeń. Współautor monografii „Ubezpieczenia finansowe” oraz poradników „Bezpieczny obrót gospodarczy” i „Aktywne zarządzanie płynnością finansową przedsiębiorstwa”. Wykładowca szkół wyższych, m.in. SGH, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (na studiach podyplomowych), Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie. Twórca wielu szkoleń i warsztatów dla praktyków – przedsiębiorców, pośredników ubezpieczeniowych, ubezpieczycieli. Doświadczony trener.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne