Jest absolwentką Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (dawna Szkoła Główna Handlowa). Po studiach, w okresie od 1979 do 2015r. pracowała w komórkach informatyki oraz ochrony informacji niejawnych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz Komendy Głównej Policji. Początkowo była programistą, a następnie administrowała systemami operacyjnymi oraz sieciami komputerowymi.

Jako jedna z pierwszych osób w Polsce zainteresowała się zagadnieniami bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych, przygotowując między innymi pierwszy dokument standaryzacyjny w zakresie ochrony informacji w systemach policyjnych. Jest twórcą pomysłu i odpowiadała za realizację pierwszej sieci intranetowej Policji, jednej z pierwszych w kraju.

Przez 20 lat była naczelnikiem różnych komórek organizacyjnych Komendy Głównej Policji, których podstawowym zadaniem było zapewnianie ochrony informacji policyjnych w zakresie organizacyjnym, jak i technicznym. Jej podstawową specjalizacją są zagadnienia związane z ochroną danych osobowych oraz ochroną informacji niejawnych. Przygotowując projekty, prowadziła bezpośrednie uzgodnienia z specjalistami GIODO oraz ABW. Samodzielnie przygotowywała podstawowe dokumenty bezpieczeństwa teleinformatycznego Policji. W latach 2002 – 2009 wykonywała zadania ABI oraz inspektora BTI Komendy Głównej Policji. W okresie 2009 – 2010 była oddelegowana do Departamentu Bezpieczeństwa Teleinformatycznego Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. W roku akademickim 2010/2011 prowadziła zajęcia na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Menedżerskiej.

Od 2010r. jako Naczelnik Wydziału Ochrony Systemów Informatycznych Biura Łączności i Informatyki KGP, pod względem technicznym nadzorowała rozwiązania bezpieczeństwa stosowane w policyjnych systemach informatycznych. Realizując ustanowienie w BŁiI KGP systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji w oparciu o normę ISO/IEC 27001. W latach 2012-2013 uczestniczyła w charakterze eksperta bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz danych osobowych w programie TWINNING dla Bośni i Hercegowiny. Odbyła kurs dla administratorów i inspektorów organizowany w trybie art. 52 ust. 4 ustawy o ochronie informacji niejawnych. Jest również audytorem wewnętrznym systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z PN-ISO/IEC 27001:2007 oraz audytorem wewnętrznym systemu zarządzania ciągłością działania wg ISO.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy w maju 2018:
Poniedziałek – Piątek 10.00 – 17.00
Sobota – nieczynne