Doradca zawodowy (specjalizuje się w realizacji projektów EFS) , Mentor Kariery, Trener, Coach kariery, Specjalista ds. Rekrutacji. Absolwentka Przygotowania pedagogicznego w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku Doradztwa zawodowego Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem oraz Administracji na Akademii Humanistycznej Realizuje doradztwo zawodowe indywidualne i grupowe w projektach współfinansowanych ze środków EFS pracując z osobami niepełnosprawnymi, długotrwale bezrobotnymi oraz zagrożonymi wykluczeniem społecznym Prowadzi: doradztwo zawodowe, treningi pracy, symulacje rozmów rekrutacyjnych, pomaga stworzyć profesjonalne dokumenty aplikacyjne. Swoje doświadczenie w rekrutacji zdobywała w wielu branżach. Zajmowała się rekrutacją pracowników zarówno do firm z branży FMCG, budownictwa, finansów, ubezpieczeń, transportu jak i do telekomunikacji. Obecnie funkcję Mentora Kariery łączy ze stanowiskiem Specjalisty ds. Rozwoju Kariery w Pracowni Poznawczo Behawioralnej Marii Rotkiel oraz p.o. Dyrektora Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy w maju 2018:
Poniedziałek – Piątek 10.00 – 17.00
Sobota – nieczynne