Prawnik, absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego; od 2009 r. związany z Inspekcją Transportu Drogowego. W latach 2009-2012 pracował w Wojewódzkim Inspektoracie Transportu Drogowego w Radomiu, gdzie był odpowiedzialny m.in. za obsługę prawną Inspektoratu oraz prawidłowe prowadzenie postępowań administracyjnych.

Od 2012 r. jest zatrudniony w Biurze Prawnym Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego w Warszawie. Obecnie kieruje pracami Sekcji ds. opłaty elektronicznej, bierze udział w procesach opiniowania projektów aktów prawnych regulujących funkcjonowanie Systemu Elektronicznego Poboru Opłat oraz aktywnie uczestniczy w zespołach roboczych rozwiązujących aktualnie pojawiające się problemy w zakresie czynności kontrolnych prowadzonych w ramach Systemu; prowadzi szkolenia wewnętrzne dla inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego. W latach 2013-2014 w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu prowadził zajęcia z prawa administracyjnego (transport drogowy).

Zawodowo i prywatnie interesuje się prawnymi aspektami funkcjonowania transportu drogowego i publicznego transportu zbiorowego.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne