Magister inżynier organizator przemysłu, absolwent Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Warszawskiej, studiów podyplomowych „Zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie” w Szkole Głównej Handlowej oraz „Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce” na Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Jest inżynierem organizatorem przemysłu, technologiem, projektantem sprawnych struktur organizacyjnych, przede wszystkim produkcyjnych, choć administracja publiczna nie jest mu obca. To też jest przecież struktura organizacyjna powołana do wykonania konkretnych zadań. Doświadczenia technologa, projektanta, organizatora nowych organizacji gospodarczych, nadzoru właścicielskiego, prezesa lub członka zarządów i rad nadzorczych, komisji rewizyjnych w spółkach kapitałowych i organizacjach pozarządowych i jednostkach sektora finansów publicznych skłoniły go do przyjęcia poglądów głoszonych między innymi przez Petera Druckera, Roberta Kaplana i Dawida Nortona, że nie ma zasadniczych różnic pomiędzy zarządzaniem spółką kapitałową, stowarzyszeniem, bankiem, szpitalem lub jednostką sektora finansów publicznych. Analiza metodyki COSO i międzynarodowych standardów audytorów wewnętrznych też prowadzi do podobnych wniosków.

To właśnie bogate doświadczenia z różnych organizacji skłoniły go dzielenia się tymi doświadczeniami ze słuchaczami szkoleń i studiów podyplomowych dotyczących audytu i kontroli wewnętrznej, zapobiegania oszustwom, controllingu, rachunkowości zarządczej organizowanych przez Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej we współpracy między innymi z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, Uniwersytetem Rzeszowskim, Akademią Finansów i Biznesu Vistula, Wyższą Szkołą Menadżerska w Warszawie, Prywatną Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych w Warszawie, Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Warszawie.

Jestem rzeczoznawcą Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) w zakresie projektowania i organizacji zakładów przemysłowych a do 2014 roku przewodniczącym komisji rewizyjnej Oddziału Warszawskiego SIMP.
Od października 2015 roku jestem prezesem zarządu Stowarzyszenia Certyfikowanych Audytorów i Specjalistów ds. Kontroli Wewnętrznej.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne