Absolwent Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Stypendysta na Otto Friedrich Uniwersität Bamberg, w Niemczech.

Obecnie samodzielny Konsultant z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie samodzielnego prowadzenia projektów i wdrożeń systemów z zakresu: Rachunkowości Zarządczej, Budżetowania, Controllingu i Zarządzania Płynnością Finansową w ponad pięćdziesięciu przedsiębiorstwach różnych branż.

Od kilkunastu lat współpracownik wielu firm szkoleniowych, wykładowca na Podyplomowych Studiach: MBA, Zarządzania Finansami i Zarządzania Projektami.

Ma w swoim dorobku ponad 400 wykładów i warsztatów wewnętrznych dla firm, wykłady na Studiach MBA (ponad 30 edycji), wykłady na Podyplomowych Studiach Zarządzania Finansami (ponad 60 edycji), Wykłady na Podyplomowych Studiach Zarządzania Projektami (ponad 40 edycji), wykłady na Podyplomowych Studiach Zarządzania Finansami Aptek (10 edycji).
Jest promotorem ponad 50 dyplomów końcowych MBA.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

01.06-23.06.2018: