Ukończyła studia na Wydziale Zarządzania (na poziomie magistra) oraz w Instytucie Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego (na poziomie licencjata; obecnie w trakcie pisania pracy magisterskiej); wykształcenie zdobywała również na Rotterdam University of Applied Sciences w Holandii. Jest pracownikiem Noble Concierge od 2008 roku. Od 2009 roku rozwija program ułatwiający klientom poruszanie się po rynku dzieł sztuki i zawieranie na nim trans¬akcji; organizuje spotkania edukacyjne przybliżające świat artystyczny i kolekcjonerski, jest autorem publikacji i analiz poświęconych tej dziedzinie (m.in.: Private Banking, Gazeta Finansowa, Zarządzanie Innowacyjne w Gospodarce i Biznesie). Odpowiada również za działania public relations i projekty wizerunkowe; pełni obowiązki rzecznika prasowego.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

01.06-23.06.2018: