mgr Maria Smirnow

Absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, filologii polskiej, glottodydaktyki polonistycznej oraz etnologii i antropologii kultury na Uniwersytecie Warszawskim.

Przez trzy lata związana była z Muzeum Narodowym w Warszawie jako pracownik Ośrodka Oświatowego, prowadząc lekcje muzealne i oprowadzając po wystawach. Przez sześć lat mieszkała i pracowała w Rosji, gdzie prowadziła lektorat języka polskiego oraz wykładała polską kulturę i sztukę na Twerskim Uniwersytecie Państwowym. W tym czasie współpracowała również z Ambasadą RP w Moskwie, organizując spektakle i wieczory poetyckie dla rosyjskiej Polonii. Była też współorganizatorem corocznego Festiwalu Polskich Filmów „Wisła” w Twerze. Po powrocie do Warszawy zaczęła pracę jako lektor języka polskiego w szkole „Klub Dialogu”.

Od dwóch lat prowadzi kursy i szkolenia glottodydaktyczne dla wolontariuszy fundacji „Ocalenie” w Warszawie oraz Ośrodka dla Imigrantów w Gdańsku.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy w maju 2018:
Poniedziałek – Piątek 10.00 – 17.00
Sobota – nieczynne