Właściciel MGX Infoservice. W latach 2001-2011 partner jednostki biznesowej firmy Corel – iGrafx (współtwórca notacji BPMN) a od 2011 po usamodzielnieniu się iGrafx – partner wiodący iGrafx w Polsce (wdrożenia narzędzi do modelowania i symulacji procesów biznesowych, zarządzania dokumentacją procesów, narzędzi klasy BPA i do monitorowania procesów biznesowych). Firma iGrafx jest współtwórcą BPMN. Od 2000 roku wykładowca na Polsko-Japońskiej Szkole Technik Komputerowych – wykłady i ćwiczenia z modelowania symulacji i analizy procesów biznesowych. W latach 2010-2012 wykładowca PWS im JPII (wykłady i ćwiczenia z modelowania symulacji i analizy procesów biznesowych z wykorzystaniem BPMN). Przeprowadził ponad 130 szkoleń otwartych, których uczestnikami były osoby praktycznie ze wszystkich branż (od administracji publicznej poprzez uczelnie, instytucje finansowe, pocztę i firmy kurierskie, firmy branży energetycznej, wydobywczej, produkcyjne i handlowe po portale internetowe, firmy wdrożeniowe i producentów oprogramowania.

Kluczowe kwalifikacje i obszary kompetencji

• Konsultant biznesowy – analiza architektury korporacyjnej, przygotowanie docelowych procesów pod projektowanie nowych systemów informatycznych; przemodelowanie istniejących procesów pod wdrożenie istniejących systemów informatycznych, symulacja i optymalizacja procesów biznesowych,
  • Zarządzanie procesami biznesowymi,
  • Konfiguracja systemów BPM klasy BPA i repozytoriów na potrzemy BPM,
  • Szkolenia z zakresu BPMN, symulacji procesów, architektury procesów i BPM,
  • Projektowanie metodyk modelowania procesów biznesowych i coaching dla firm konsultingowych, wdrożeniowych i klientów końcowych różnych branż (w tym transport szynowy i powietrzny, energetyka).

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy w maju 2018:
Poniedziałek – Piątek 10.00 – 17.00
Sobota – nieczynne