Specjalistka z zakresu zagospodarowania terenów zdewastowanych. Laureatka Złotego Lauru Wydziału V Polskiej Akademii Nauk za wybitny wkład w rozwój nauk..Członek Komitetu Inżynierii Środowiska II Wydziału Polskiej Akademii Nauk, Komitetu Zagrożeń Wody przy Prezydium Polskiej Akademii Nauk oraz Rady Naukowej Instytutu Środowiska Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu. Powołana do komitetu badań nad zagrożeniami związanymi z wodą przy Prezydium Polskiej Akademii Nauk (2012/2014 r.) oraz do Rady Naukowej Instytutu Środowiska Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu na lata 2012-2015 i 2015-2019.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne