Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. W 1995r zorganizował i został pierwszym kierownikiem Katedry Ubezpieczenia Społecznego w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym SGH. Kierownik Zakładu Ubezpieczeń Zdrowotnych na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Komitetu Nauk o Pracy i Polityce Społecznej PAN. „Człowiek Roku Ubezpieczeń 2005”.Autor książek, licznych artykułów i ekspertyz z zakresu polityki społecznej i ubezpieczeń.

Godziny pracy Działu Rekrutacji od 02 kwietnia 2018 r. do 07 maja 2018 r.

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00
Sobota – nieczynne