Magister Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, ukończył studia podyplomowe z zakresu rachunkowości w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania, bankowości i finansów w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz zastosowania psychologii i socjologii w zarządzaniu potencjałem ludzkim w Międzynarodowej Szkole Menedżerów.

Doświadczony i certyfikowany audytor (zaświadczenie Ministerstwa o złożeniu egzaminu na audytora wewnętrznego z wynikiem pozytywnym). Praktyk – brał udział i zarządzał szeregiem zadań zapewniających i doradczych obecnie Prezes spółki prawa handlowego. Doświadczony nauczyciel akademicki kilkunastu uczelni wyższych w Polsce, wykładowca i trener licznych seminariów, kursów i szkoleń, znakomicie oceniany przez słuchaczy i organizatorów edukacji.

Autor publikacji z zakresu audytu i kontroli: Funkcja i pojęcie kontroli wewnętrznej w Polsce i Unii Europejskiej. Implikacje dla Polski w okresie dostosowywania polskiego prawa oraz Audyt wewnętrzny w pytaniach i odpowiedziach – komentarze, Infoaudit, Warszawa 2004, Audyt wewnętrzny – Testy i zadania, Fundacja na rzecz Uniwersytetu Szczecińskiego, Szczecin 2005

Godziny pracy Działu Rekrutacji

01.06-23.06.2018: