Akademia finansów i biznesu Vistula

kontakt

Akademia Finansów i Biznesu Vistula 
ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa 
tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303 
e-mail: info@vistula.edu.pl ; rekrutacja@vistula.edu.pl 

Katarzyna Broniszewska
tel. 22 45 72 400
e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl
pok. 28 

Aneta Kur
tel. 22 45 72 402
e-maila.kur@vistula.edu.pl
pok. 28 

Ewa Kwaszczyńska-Kowalczyk
tel.
22 45 72 404
e-mail: e.kwaszczynska-kowalczyk@vistula.ed​u.pl
pok. 28

Godziny pracy:

Poniedziałek - 8:00 - 16:00 
Wtorek - 10:00 - 18:00 
Środa - 10:00 - 18:00 
Czwartek - 10:00 - 18:00 
Piątek - 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 16:00

Uwaga:

w dniach 22-23 grudnia br. Dział Rekrutacji
będzie czynny  w godzinach 8:00 - 16:00 

w dniach 24 grudnia br. oraz 31 grudnia br.
Dział Rekrutacji będzie nieczynny 

Informacja i rekrutacja odnośnie studiów w języku angielskim 
tel 22 45 72 316
e-mail: admission2@vistula.edu.pl 
pok. 122

Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń 
dr Roman Fulneczek, prof. nadzw. AFiB Vistula
tel. 22 45 72 363
e-mail: studiapodyplomowe@vistula.edu.pl 
pok. 220

Dorota Cakar
tel. 22 45 72 363
e-mail: d.cakar@vistula.edu.pl
pok. 220

Marzena Hinzmann
​tel.  22 45 72 329
e-mail: m.hinzmann@vistula.edu.pl
tel.  22 45 72 329
pok. 220

Elżbieta Szuper 
tel. 22 45 72 360
e-mail: studiapodyplomowe@vistula.edu.pl
pok. 220

DZIEKANAT

pok. 108 (I piętro)
tel. 22 45 72 336

Poniedziałek - 10:00 - 18:00
Wtorek -10:00 - 18:00
Środa - 12:00 - 15:00
Czwartek - 10:00 - 16:00
Piątek- 10:00-14:00

Dla studentów niestacjonarnych w dni zjazdów

Sobota 08.00 -16.00
Niedziela 08.00-14.00

Władze Uczelni

Kierownik Biura
Bożena Okraszewska

tel. 22 45 72 370 
fax. 22 45 72 271
e-mail: rektorat@vistula.edu.pl

godziny pracy: poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00 
pok. 44

Kierownik Biura
Magdalena Ugorska

tel. 22 45 72 405
fax. 22 45 72 303
e-mail: m.ugorska@vistula.edu.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00 
pok. 44

dr inż. prof. nadzw. AFiB Vistula Barbara Karlikowska
tel. 22 45 72 376
fax.22 45 72 371
e-mail: b.karlikowska@vistula.edu.pl
pok. 44 

dr hab. Oskar Kowalewski, prof. nadzw. AFiB Vistula

tel. 22 45 72 374
e-mail: o.kowalewski@vistula.edu.pl 
pok 44

dr hab., prof AFiBV Jan Fazlagić

tel. 22 45 72 329
e-mail: j.fazlagic@vistula.edu.pl
pok. 44

Wydziały

Sekretariat Dziekana Wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Marta Respondek
tel. 22 45 72 320 
e-mail: m.respondek@vistula.edu.pl
pok. 107 

Jednostki ogólnouczelniane

Dyrektor ds. Współpracy z Zagranicą
Leonid Markusyk
tel. 22 45 72 316
tel. 501 294 962
e-mail: l.markusyk@vistula.edu.pl
godziny pracy: 10:00 - 16:30 
pok. 122 

Koordynator Rekrutacji Międzynarodowej
Halyna Bozhko
tel. 502 603 174
e-mail: admission2@vistula.edu.pl

Anna Plewa 
tel. 22 45 72 423
e-mail: rozwoj.kariery@vistula.edu.pl
godziny pracy: poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00 
pok. 31 

Jolanta Strasz 
tel. 22 45 72 423
e-mail: j.strasz@vistula.edu.pl
godziny pracy:
poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00 
pok. 31 

Agata Papudzińska
tel. 22 45 72 307
e- mail: a.papudzinska@vistula.edu.pl
pok. 26

Iryna Shumeiko
mail : i.shumeiko@vistula.edu.pl
pok. 118, I piętro

Godziny pracy kwestury:

Poniedziałek : 12:00 -16:00
Wtorek:  12:00 - 16:00
Środa:  nieczynne
Czwartek: 10:00 -14:00
Piątek:  nieczynne
Sobota:  9:00 – 14:00
Niedziela:  nieczynne 

Małgorzata Wieteska
tel. 22 45 72 389
e-mail. m.wieteska@vistula.edu.pl

Jakub Nowak 
tel. 22 45 72 389
e-mail:  j.nowak@vistula.edu.pl

Dyrektor
Łukasz Batory

tel. 22 45 72 387
e-mail: l.batory@vistula.edu.pl

Biblioteka czynna w godzinach:

Poniedziałek - 9:00 - 17:00
Wtorek - 9:00 - 17:00
Środa - 9:00 - 17:00 
Czwartek - 9:00 - 17:00
Piątek - 9:00 - 17:00
 

Zapraszamy na stronę Biblioteki Naukowej GUV - TUTAJ 

Dyrektor
Małgorzata Mechanisz
e-mail: m.mechanisz@vistula.edu.pl 
pok. 23

Koordynator projektów marketingowych
Agnieszka Krasińska-Gawrych
tel.
22 45 72 361
e-mail: a.gawrych@vistula.edu.pl 
pok. 23 

Grafik
Małgorzata Ślusarczyk
tel.
 
22 45 72 339
e-mail: m.slusarczyk@vistula.edu.pl 
pok. 15

PR Manager
Anna Jaglińska
tel.: +48 506 195 376
e-mail: a.jaglinska@vistula.edu.pl

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco