Akademia finansów i biznesu Vistula

wydarzenia 

Nie musisz być idealny, aby osiągać niemożliwe

2017-01-13 | Start
thumbnail

To, że wydarzenie organizujemy w piątek 13-ego nie jest przypadkiem. W życiu zanim osiągniesz sukces musisz wykonać pierwszy krok, który Cię do niego zbliży. Nierzadko będzie czekać na Ciebie fura wyzwań. Nie musisz być idealny, żeby dać im rade i osiągać szczyty. Nie musisz wszystkim się podobać, żeby budzić szacunek.

 

 

To już trzecia edycja wydarzenia "Nie musisz być idealny, aby osiągać niemożliwe" www.niemusiszbycidealny.pl

W życiu zanim osiągniesz sukces musisz wykonać pierwszy krok, który Cię do niego zbliży. Nierzadko będzie czekać na Ciebie fura wyzwań. Nie musisz być idealny, żeby dać im rade i osiągać szczyty. Nie musisz wszystkim się podobać, żeby budzić szacunek.

USŁYSZYSZ SAME AUTENTYCZNE HISTORIE
Każdy, kto wystąpi na scenie, podzieli się z Tobą swoją niesamowitą i inspirującą historią, która wydarzyła się naprawdę. Jacek Walkiewicz i Peter Sage przekonają nas, że niemożliwe można nagiąć, kiedy włożymy w naszą prace całe serce oraz dyscyplinę. Małgorzata Maria Krasoń opowie o sile miłości w życiu, zaś Łukasz Krasoń kolejny raz udowodni, że to co najtrudniejsze zaczyna być najłatwiejsze, kiedy działamy, a nie myślimy o działaniu. Wszystko zostanie okraszone magią sceniczną Sebastian Prokop.

A jakby tego było mało, wszystko wydarzy się w PIĄTEK 13-ego :)

Bilety dostępne na www.niemusiszbycidealny.pl

 

 

nadchodzące wydarzenia

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco