Akademia finansów i biznesu Vistula
Detale aktualności

To już piąta edycja studiów podyplomowych dla testerów oprogramowa w AFiB Vistula

2016-11-28 12:30
thumbnail

Pierwsi słuchacze zgłosili się jeszcze zanim wystartowały oficjalne zapisy. Wydaje się, że zmiany wprowadzone w programie w poprzedniej edycji (więcej programowania, testowanie aplikacji mobilnych, więcej praktyki) były krokiem w dobrym kierunku. 

 


Na pewno spotkały się z bardzo dobrym odzewem ze strony studiujących. Jeżeli szukacie możliwości wejścia do zawodu testera lub chcecie wejść na wyższy poziom testowania ucząc się od najlepszych w branży, to na pewno warto rozważyć tę możliwość. Podpowiadamy, że w wielu firmach istnieje możliwość dofinansowania tego typu studiów przez pracodawcę, a właśnie powstają budżety na rok 2017.

Zakres tematyczny studiów obejmuje wiedzę teoretyczną i przygotowanie praktyczne, które umożliwi nie tylko pełnienie roli osoby kontrolującej jakość wytwarzanego oprogramowania, ale również przystąpienie do międzynarodowego egzaminu na certyfikat testera ISTQB. Słuchacze otrzymują dostęp do wszystkich pomocniczych materiałów szkoleniowych udostępnianych na platformie EDU. Zajęcia prowadzone są w formie konwersatoriów (wykłady i case study) oraz warsztatów (ćwiczeń) w pracowni komputerowej.

Więcej o kierunku  studiów podyplomowych Tester oprogramowania  znajdziecie TUTAJ 

 

Oto kilka zebranych opinii na temat studiów na Vistuli, które może pomogą Wam podjąć decyzję.
Polecam te studia ze względu na charakter w jaki sposób wykładowcy z testerzy.pl prowadzą zajęcia. Mnóstwo zajęć praktycznych indywidualnych i zespołowych. Materiał nie ogranicza się tylko do wiedzy teoretycznej. Wykładowcy konkretni i pomocni w rozwiązywaniu problemów nawet e-mailowo. Jestem testerem oprogramowania od 2 lat. Na studiach poznałem zupełnie inne podejście do testów, które pomogło mi rozwinąć się w pracy zawodowej, dzięki czemu śmiało mogę polecić ten kierunek nawet doświadczonym testerom. Tomasz.

Polecam kierunek wszystkim osobom, pragnącym rozpocząć lub wznieść na wyższy poziom przygodę z testami oprogramowania. Dzięki kontaktom nawiązanym na zajęciach już w pierwszym semestrze dostałem pracę na stanowisku Test Leada w rozwijającym projekcie.Adam.

Aktualności

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco