Akademia finansów i biznesu Vistula
Detale aktualności

Trwa rekrutacja na studia

2016-12-02 13:15
thumbnail

Studia o profilu ekonomiczno-biznesowym, hotelarsko-turystycznym, architektura i urbanistyka w języku angielskim, a może studia mobilne? GUV rozpoczyna rekrutację! Jeżeli czujesz, że nie mieścisz się w formacie zwykłej uczelni,  chcesz pogłębiać swoją kreatywność i nauczyć się przedsiębiorczości, nie zwlekaj! 

 

Zapisz się na studia już dziś! 
Grupy Uczelni VISTULA, w której skład wchodzą: Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie zaprasza na studia. Jako nasz przyszły student masz możliwość wybrać swoją własną ścieżkę rozwoju! Proponujemy Ci partnerskie relacje student-nauczyciel, nacisk na elastyczność, kreatywność, przedsiębiorczość,  zdobycie cennych umiejętności społecznych oraz  dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w nauczaniu. Na korytarzach usłyszysz niemal wszystkie języki świata, będziesz się uczył razem z obcokrajowcami, a zajęcia poprowadzą wykładowcy z zagranicy.

Możesz wybierać spośród bogatej oferty kierunków studiów I i II stopnia, o profilu ekonomiczno-biznesowymekonomiafinanse i rachunkowośćstosunki międzynarodowe i zarządzaniehotelarsko-turystycznymturystyka i rekreacja, czy lingwistycznymanglistykaiberystykaturkologia. Jeżeli chcesz otrzymać jeden z najbardziej prestiżowych dyplomów na świecie i być bardziej konkurencyjny na rynku pracy, wybierz jeden z proponowanych przez nas programów University of London. 

Jeżeli pracujesz i preferujesz indywidualny tryb nauki, specjalnie dla Ciebie AFiB Vistula przygotowała ofertę studiów mobilnych, które wykorzystują najnowsze rozwiązania metodyczne (multimedialne ćwiczenia, filmy, grywalizację). Otrzymasz dokładnie taki sam dyplom ukończenia studiów, jak pozostali studenci niestacjonarni, różnica polega na organizacji nauki - 60% zajęć odbywa się w trybie mobilnym, 40% - na uczelni. Już od jesieni możesz rozpocząć naukę na studiach mobilnych I i II stopnia na kierunkach EkonomiaFinanse i Rachunkowość i Zarządzanie.

Nie zwlekaj!
Zarejestruj się online TUTAJ  dream apply lub przyjdź osobiście do Biura Rekrutacji, znajdującego się w siedzibie naszej Uczelni, przy ul. Stokłosy 3, pok. 28 

Masz pytanie?
Napisz do nas: rekrutacja@vistula.edu.pl

Aktualności

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco