Akademia finansów i biznesu Vistula
Detale aktualności

Vistulanki w finale mistrzostw Polski

2017-04-11 13:00
thumbnail
Siatkarki Akademii Finansów i Biznesu Vistula awansowały do finału Akademickich Mistrzostw Polski. Medalowe mecze rozegrają w maju w Opolu (dokładne daty nie są jeszcze podane). Vistulanki zawdzięczają awans świetnej grze w półfinałach w Łodzi, w których zajęły trzecie miejsce.
 
Podopieczne trener Jolanty Studziennej jak burza przeszły przez fazę grupową, nie dając szans Politechnice Łódzkiej i Uniwersytetowi Warmińsko-Mazurskiemu. W kluczowym w kontekście awansu do finałów AMP ćwierćfinale, w prawdziwym dreszczowcu pokonały studentki Szkoły Głównej Handlowej. Rywalki Vistulanek miały już „w górze” dwie piłki meczowe, jednak ostatecznie to nasze reprezentantki wygrały w decydującej partii 16:14.
 
Pomimo potknięcia w półfinale i przegranej z warszawskim AWF-em, nasza ekipa pozostawiła po sobie dobre wrażenie. W meczu o trzecie miejsce po raz drugi pewnie ograła olsztyński UWM 2:0.
 
-Byłem na wszystkich meczach naszych reprezentantek podczas tego turnieju – opowiada prezes AZS Vistula Maciej Szewczyk – Bardzo się cieszę, że po roku przerwy powracamy do najlepszej „szesnastki” w Polsce. 
 
Trzymamy kciuki i czekamy na medal!

Aktualności

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco