Akademia finansów i biznesu Vistula

Nagrody i wyróżnienia 

Akademia Finansów i Biznesu Vistula to sprawdzona i wiarygodna Uczelnia. Od lat zdobywa wysokie miejsca w rankingach szkół wyższych. Działalność AFiBV zyskała uznanie wielu renomowanych firm, mediów i organizacji pozarządowych.

1.miejsce w Rankingu Polish in Study 2016 

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest najbardziej umiędzynarodowioną uczelnią niepubliczna w Polsce. 
 

5. miejsce w Rankingu Uczelni Niepublicznych „Perspektywy” 2016

Akademia Finansów i Biznesu Vistula umocniła swój sukces sprzed roku, zajmując 5. miejsce wśród najlepszych uczelni niepublicznych. Jest również drugą uczelnią w Polsce z najwyższym poziomem umiędzynarodowienia. 

 

5. miejsce w Rankingu Uczelni Niepublicznych „Perspektywy” 2015

Trzeci rok z rzędu znaleźliśmy się w ścisłej czołówce, zajmując 5. miejsce w Rankingu Uczelni Niepublicznych „Perspektyw” i „Dziennika Gazety Prawnej” 2015 oraz 2. miejsce w kategorii „Umiędzynarodowienia”.

 

1. miejsce w kategorii „Umiędzynarodowienia”, 5. miejsce w Rankingu Uczelni Niepublicznych „Perspektywy” 2014

5. miejsce w Rankingu Uczelni Niepublicznych „Perspektyw” i „Dziennika Gazety Prawnej” w 2014 roku oraz 1. miejsce w kategorii „Umiędzynarodowienia”.

 

6. miejsce w Rankingu Uczelni Niepublicznych „Perspektywy” 2013

W roku 2013 osiągnęliśmy największy awans, w gronie uczelni znajdujących się w pierwszej dziesiątce, i zdobyliśmy 6. miejsce w Rankingu Uczelni Niepublicznych „Perspektywy” 2013, srebrny certyfikat oraz nagrodę specjalną „Aurea Praxis”.Największy AWANS w Rankingu Uczelni Niepublicznych „Perspektywy” 2011

Za największy awans, wśród uczelni niepublicznych, uhonorowano nas nagrodą specjalną „Awans 2011” za przejście z 36. miejsca w 2010 roku na miejsce 18., według rankingu „Perspektyw” i dziennika „Rzeczpospolita”. Organizatorzy konkursu docenili przede wszystkim wysoką jakość naszej kadry naukowej, zdobyte uprawnienia do prowadzenia kierunków studiów, a także umiędzynarodowienie uczelni.

 

8. miejsce  w Polsce  i 3. w Warszawie  w Rankingu Uczelni Niepublicznych  „Wprost” 2011

Tygodnik „Wprost” docenił nas za dynamiczny rozwój, wysoki poziom nauczania, wybitną kadrę naukową, autorskie programy edukacyjne (Academy of Excellence, Cooperative Education), ofertę kształcenia i wysokie oceny, jakie uzyskują absolwenci uczelni na rynku pracy, dzięki czemu z 11. miejsca zajętego w 2010 roku znaleźliśmy się na 8. w Polsce i 3. w Warszawie  w Rankingu przygotowywanym przez „Wprost”. 

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco