Akademia finansów i biznesu Vistula

projekty biura karier 

 

STAŻE BEZ GRANIC
Akademia Finansów i Biznesu Vistula od 1 maja 2016 r. rozpoczęła realizację projektu „Staże bez granic”. Przedsięwzięcie to współfinansowane jest przez Unię Europejską w ramach Działania 3.1. Kompetencje w szkolnictwie wyższym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Celem projektu jest podniesienie kompetencji 103 studentów (w tym 50 kobiet) Akademii Finansów i Biznesu Vistula (AFiBV) studiujących na kierunkach: Stosunki Międzynarodowe, w sposób odpowiadający potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa w okresie do 31.12.2017 r. Przedsięwzięcie polega na organizacji dla studentów 3-miesięcznych staży zawodowych w łącznej wysokości 360 godzin, tj. 120 godz./miesiąc dla każdego uczestnika projektu. Pierwsza grupa studentów trafi do pracodawców już w okresie lipiec-wrzesień 2016 r.  Następni studenci odbywać mogą staże u pracodawców po semestrze zimowym i letnim roku akademickiego 2016/2017. Regulamin projektu TUTAJ

       
  LICZĘ NA STAŻ 

Akademia Finansów i Biznesu Vistula od 1 maja 2016 r. rozpoczęła realizację projektu  "Liczę na staż" Przedsięwzięcie to współfinansowane jest przez Unię Europejską w ramach Działania 3.1. Kompetencje  szkolnictwie wyższym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwoju na lata 2014-2000. Celem projektu jest podniesienie kompetencji 118 studentów (w tym 61 kobiet)  Akademii Finansów i Biznesu Vistula (AFiB Vistula) studiujących na kierunku Ekonomia oraz Finanse i Rachunkowości, w sposób odpowiadający potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa w okresie do 31.12.2017 r. Przedsięwzięcie polega na organizacji dla studentów  3-miesięcznych staży zawodowych w łącznej wysokości 360 godziny, tj. 120 godz.miesiąc dla każdego uczestnika projektu. Pierwsza grupa studentów trafi do pracowników już w okresie lipiec-wrzesień 2016 . Następni studenci odbywać mogą staże u pracodawców po semestrze zimowym i letnim w roku akademickim 2016/2017.  Regulamin projektu TUTAJ 

 

    „Informatyka szansą dla Ciebie” - projekt ma na celu rozwinięcie oferty dydaktycznej na kierunku informatyka w AFiBV. Dla najlepszych studentów w ramach projektu organizowane są staże,  wyjazdy studyjne oraz program stypendialny.
     
    „Młodzi z doświadczeniem” - projekt realizowany jest w okresie 1.02.2015 – 30.09.2015 r. W ramach projektu „Młodzi z doświadczeniem” Biuro Karier oferuje 80 płatnych staży oraz organizuje dla studentów warsztaty w celu rozwijania kompetencji. Wielu studentów i absolwentów po zakończeniu stażu w ramach projektów otrzymało stałe zatrudnienie. Biuro karier nie traci kontaktu ze stażystami/absolwentami pozostając w stałym kontakcie z nimi i ich pracodawcami.

 

RECENZJE STUDENTÓW UCZESTNICZĄCYCH W PROJEKCIE "MŁODZI Z DOŚWIADCZENIEM"

   


"W ramach projektu  pracuję na stażu w UPC, w dziale Trade Marketing. Dostałem bardzo ciekawą pracę: analiza kampanii reklamowych, przetwarzanie materiałów graficznych i video montaż,  analiza programów motywacyjnych dla pracowników. Jestem bardzo zadowolony, że mam okazję pracować w takim miejscu i w takim zespole. Płatny staż jest atutem! I już prawie odbyłem 250 godzin. I dobrą wiadomością jest to, że chcą przedłużyć ze mną  kontrakt! "
Ian Momlik, Białoruś

      
 

"Kilka dni temu skończyłam staż  w Biurze Podróży Star Holiday. Do moich obowiązków należało: monitorowanie korespondencji, wystawianie faktur do zapłaty, nawiązywanie kontaktów biznesowych z innymi Biurami podróży, szukanie atrakcyjnych promocji dla klientów. Było to wspaniałe doświadczenie, miałam dobrego szefa. Powiedział, że umiem siebie zaprezentować. Szczerze mówiąc, otrzymałam propozycję zatrudnienia dużo wcześniej przed zakończeniem stażu ..."
Kateryna Ehorova, Ukraina

     

 

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco