Akademia finansów i biznesu Vistula

university of londOn

Nie musisz wyjeżdżać z Polski, żeby otrzymać jeden z najbardziej prestiżowych dyplomów na świecie! Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest pierwszą i jedyną uczelnią w Polsce, która oferuje studia prowadzone przez University of London International Programmes.

Atuty:

• otrzymasz jeden z najbardziej prestiżowych dyplomów na świecie;
  • dołączysz do grona absolwentów University of London, wśród których są laureaci Nagrody Nobla, byli i obecni przywódcy państw, zdobywcy Grammy i Oskarów, medaliści olimpijscy;
  • za studia zapłacisz tylko część kosztów, które płacą studenci w Londynie;
  • z dyplomem University of London będziesz bardziej konkurencyjny na rynku pracy;
  • poprawisz znajomość angielskiego, ponieważ jest to język wykładowy;
  • możesz zdobyć stypendia na porycie kosztów nauki.

Dlaczego warto zdobyć dyplom University of London? Odpowiedź jest prosta: stopnie naukowe przyznawane na tej uczelni w dziedzinie nauk społecznych są jednymi z najbardziej prestiżowych na całym świecie. Chcesz wyróżnić się spośród tysięcy absolwentów wyższych uczelni? Nie możesz pozwolić sobie na studia za granicą? Chcesz stać się posiadaczem prestiżowego dyplomu, za którym stoi solidna wiedza? Uwaga! University of London znajduje się właśnie tu, w Warszawie! Możesz wybrać jeden z kierunków oferowanych przez University of London i studiować w ramach programu cieszącego się ponad stuletnią tradycją. Układ jest prosty: my zapewniamy nauczanie i wsparcie dydaktyczne przez okres trzech lat. University of London, we współpracy z London School of Economics w Londynie opracowuje program i wyznacza kierunki nauczania. Kolejnym istotnym wyróżnikiem tych studiów jest to, że wszystkie egzaminy są organizowane i oceniane w Wielkiej Brytanii. Tak, więc masz pewność, że Twój dyplom jest certyfikowany przez instytucję światowej klasy. Programy nauczania są opracowywane w taki sposób, aby stanowić wyzwanie dla studentów i zaszczepiać w nich poczucie dumy. Krótko mówiąc, jest to pierwsza liga. Zdobyty dyplom otworzy przed Tobą wiele drzwi i to na całym świecie. My, jako Akademia Finansów i Biznesu Vistula posiadamy wiedzę i doświadczenie, które możemy przekazać swoim studentom. Stanowimy załogę doświadczonych wykładowców akademickich, którzy chcieliby widzieć Cię na pokładzie. I pamiętaj, dyplom nie jest tu jedynym celem. To, co zdobywasz, to wykształcenie. Przy ponad 54 tysiącach studentów w niemal 190 krajach, tytuły i stopnie naukowe nadawane przez UoL zyskały światowe uznanie zarówno w kręgach akademickich jak i zawodowych. Dyplom UoL daje Ci przewagę w konkurencyjnej gospodarce globalnej, ponieważ uczelnia ta jest czołową instytucją edukacyjną na świecie.

Prof. Witold Orłowski

Rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula