Akademia finansów i biznesu Vistula

Finanse i Rachunkowość

Studia na AFiB Vistula na Kierunku Finanse i Rachunkowość umożliwiają zdobycie dyplomu renomowanej szkoły wyższej potwierdzającego zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania.

O studiach

Celem studiów Finanse i Rachunkowość jest przekazanie słuchaczom szerokiej wiedzy niezbędnej w pracy księgowego i analityka finansowego. Absolwent będzie przygotowany do pracy w księgowości lub też prowadzenia własnego biura rachunkowego zdobywając wiedzę z zakresu prawa bilansowego, podatkowego, ubezpieczeń społecznych, prawa cywilnego i gospodarczego oraz prawa pracy obowiązujących w Polsce. Zdobędzie też niezbędną wiedzę dla każdego analityka i dyrektora finansowego. Kadrę dydaktyczną stanowią wybitni specjaliści z poszczególnych dziedzin.

 

Profil słuchacza

Żyjemy w bardzo niestabilnych czasach. To powoduje wzrost znaczenia finansów i rachunkowości, Podstawowa wiedza z tego zakresu jest potrzebna nie tylko na różnych szczeblach zarządzania finansami. Studia podyplomowe – Finanse i  Rachunkowość kierujemy  do menedżerów przedsiębiorstw, dyrektorów finansowych i głównych księgowych, pracowników administracji państwowej i samorządowej, oraz osób zatrudnionych w działach finansowo - księgowych zajmujących się wybraną problematyką, a także innych osób chcących pogłębić swoja wiedzę z finansów i rachunkowości. Dodatkowo studenci, którzy ukończą Kierunek Finanse i Rachunkowość uzyskają zwolnienia z 4 egzaminów ACCA.  

ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) jest organizacją o ponadstuletniej historii. ACCA to jedna z najbardziej prestiżowych kwalifikacji zawodowych z zakresu finansów i rachunkowości, doceniana przez pracodawców na całym świecie.  Program ACCA stwarza uczestnikom możliwość zdobycia w trakcie kwalifikacji dwóch dyplomów. Ukończenie modułu Knowledge (3 pierwsze egzaminy F1-F3) daje dyplom ACCA Diploma in Accounting and Business. Natomiast zdanie całego poziomu Fundamentals (9 egzaminów F1-F9), ACCA nagradza poprzez wydanie Advanced Diploma in Accounting and Business (www.accapolska.pl)

 

Informacje ogólne:

  • studia trwają dwa semestry;
  • rozpoczęcie studiów planowane jest na październik 2016 r.;
  • zjazdy odbywać się będą w soboty i niedziele dwa razy w miesiącu.

kontakt 

Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń AFiB Vistula 

Dorota Cakar, e-mail: d.cakar@vistula.edu.pl tel. 22 45 72 363, 506 091 148
Marzena Hinzmann, e-mail: m.hinzmann@vistula.edu.pl tel.  22 45 72 329

lub
studiapodyplomowe@vistula.edu.pl

pok. 220 (II piętro), ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

logo Vistula

Akademia Finansów

i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300

fax +48 22 45 72 303

Przejdź do serwisów

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco