facebook icon google plus icon likedIn icon tweeter icon golden line icon youtube icon

Studia mobilne 

Studia mobilne doskonale przygotowują do pracy zawodowej, ponieważ najlepiej odzwierciedlają jej charakter – wynika z badania realizowanego na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. 

Studia mobilne w AFiB Vistula są zgodne z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie kształcenia na odległość (z dn. 25 września 2007 z późn. zm.). 
Absolwenci studiów mobilnych otrzymają dokładnie taki sam dyplom ukończenia studiów, jak pozostali studenci niestacjonarni.

Podstawowa różnica polega na organizacji nauki – 60% zajęć odbywa się w trybie mobilnym, 40% – na uczelni.
To idealna oferta dla tych, którzy wolą sami organizować sobie czas… i są w tym dobrzy. 

Loading...

Loading...

Dlaczego warto wybrać studia mobilne?

                    Studia odzwierciedlające pracę zawodową
Jak wynika z badania Diagnoza Społeczna, przeprowadzonego w 2013 r. na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, wykorzystanie komputera do kształcenia i pracy jest skorelowane z zarobkami. Obecnie większość wysokopłatnych prac jest wykonywana w systemie 60/40, pracownicy przeznaczają większość czasu na pracę indywidualną z komputerem, a 40% na pracę grupową, raportowanie, komunikację. Ukończenie studiów w trybie mobilnym jest doceniane przez pracodawców.    
      
  Elastyczny wybór formy studiów
To Ty decydujesz jakich przedmiotów uczysz się w trybie mobilnym, a jakich w sali wykładowej. Wolisz matematykę online, a ekonomię w siedzibie uczelni? – wybór należy do Ciebie!
     
  To prostsze niż myślisz
Z platformy m-Vistula możesz korzystać w dowolnym miejscu i czasie z każdego urządzenia – komórki, tabletu i komputera. Nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania – wystarczy dostęp do internetu. 
   
  Eksperci w mobile learningu
Uczelnia Vistula z powodzeniem prowadzi już program doktorancki w systemie Mobile Learning. Obecnie poszerzyliśmy naszą ofertę o studia I stopnia na kierunku finanse i rachunkowość, ekonomia oraz zarządzanie w języku polskim.
     
  Najnowsze metody dydaktyczne
Studia Mobilne wykorzystują najnowsze rozwiązania metodyczne: multimedialne ćwiczenia, krótkie filmy nagrane przez polskich i zagranicznych wykładowców oraz grywalizację. Dzięki temu nauka jest lepiej dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb niż w tradycyjnych systemach.
     
  Praktyka i współpraca z biznesem
W czasie zjazdów na uczelni będziesz przede wszystkim pracować metodą projektową i case study. Każdy absolwent musi umieć przełożyć zdobytą wiedzę na praktykę. W czasie studiów będziesz rozwiązywać konkretne problemy firm lokalnych i globalnych.
     
  Bliski kontakt z wykładowcami
Twoi wykładowcy są dla Ciebie, poprzez platformę, wideokonferencje, e-mail i na żywo. Na bieżąco kontrolują Twoje postępy i motywują Cię do pogłębiania wiedzy.
     

Pamiętaj!

Studia mobilne, pomimo że oznaczają mniej zjazdów, nie oznaczają mniej nauki. Twój wykładowca będzie monitorował, abyś regularnie oddawał prace zaliczeniowe i nie odkładał nauki na ostatnią chwilę.

 

Akademia Finansów
i Biznesu Vistula 

ul. Stokłosy 3
02-787 Warszawa

tel. +48 22 45 72 300
fax +48 22 45 72 303

 

Uczelnie partnerskie

     

    
Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji
     
  Wyższa Szkoła
Handlowa
 we Wrocławiu 

 

Dołącz do nas

Newsletter