Graphic 1 Year

Czy studenci mają wakacje? Wielu z nich pracuje w miesiącach letnich. Lato już nie jest czasem tylko odpoczynku jak to było w szkole. 4-dniowe zajęcia w pelnerze były dla grupy studentów Grafiki (kurs anglojęzyczny) okazją do przebywania w ciekawych miejscach w Warszawie. Byliśmy na Starym Mieście, w parku Lazienki i w ogrodzie zoologicznym.

Zadanie narysowania, lub namalowania wybranych widoków sprawiły że studenci spędzili codziennie po kilka godzin w skupieniu nad obserwacją wybranych obiektów. Wybierali je z pełną swobodą. Mieliśmy piękną słoneczną pogodę przerywaną wiosennymi deszczami. Plener był rodzajem wakacji, miłego zakończenia pracowitego roku nauki dla naszej pierwszej grupy anglojęzycznej na wydziale grafiki.