PAP

PAP

PAP to największa agencja informacyjna w Polsce. Zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu 250 dziennikarzy i 40 fotoreporterów przygotowuje serwisy, z których korzystają media, instytucje państwowe i przedsiębiorcy.

Firma Motortest Anna Szadkowska, Autoryzowany Salon i Serwis samochdów Hyundai

Firma Motortest Anna Szadkowska, Autoryzowany Salon i Serwis samochdów Hyundai

Firma Motortest Anna Szadkowska, Autoryzowany Salon i Serwis samochdów Hyundai. Sprzedajemy pojazdu nowe i używane, proponujemy atrakcyjne formy finansowania, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, blacharsko lakierniczy, ubezpieczamy.

Stacjaexcel.pl

Stacjaexcel.pl

Uczymy efektywnej pracy w Excelu studentów oraz pracowników biurowych, dzięki którym oszczędzasz czas spędzony na tworzeniu raportów i analizie danych. Nasze szkolenia na 3 poziomach przygotowują do testów rekrutacyjnych, a uczestnictwo w nich jest potwierdzone certyfikatem do CV.

Umbrella Marketing Group

Umbrella Marketing Group

Zrealizowaliśmy projekty marketingowe wielu znanych marek i firm. Podążając za potrzebami zmieniającego się świata, stawiamy na marketing zintegrowany. Rozwijamy się także na rynkach zagranicznych, otwierając biura na kolejnych kontynentach. Zapraszamy pod parasol, zapowiada się świetna przygoda.

Groupon

Groupon

Groupon jest amerykańską firmą e-commerce działającą w Polsce od 2010 roku! Mamy biura w Warszawie i Katowicach, a w Polsce zatrudniamy ponad 1000 osób. Będzie nas więcej! Poszukujemy pracowników ds. obsługi klienta zagranicznego (i nie tylko) z językami obcymi: niemieckim, angielskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

2EVENT

2EVENT

2EVENT to strona internetowa i aplikacja mobilna dla organizatorów i zwiedzających eventów, z zakresem możliwości „all inclusive”. Jesteśmy liderami na Ukrainie i rozszerzamy nasze granice, zapraszamy do naszego zespołu ludzi aktywnych i pewnych siebie, którzy chcą rozwijać swoje zdolności w branży eventowej.

Dell

Dell

Dell jest częścią Dell Technologies, firmy która jest obecna w ponad 180 krajach. W Polsce od ponad 20 lat istnieje biuro handlowe w Warszawie, natomiast w Łodzi od 2007 r. działa najnowocześniejsza w strukturach firmy fabryka produkująca komputery i serwery dla klientów indywidualnych i firm w regionie EMEA.

Leonardo Hotels

Leonardo Hotels

W marcu 2017 na Polski rynek wkroczyła sieć Leonardo Hotels otwierając swój pierwszy hotel w Polsce. Czterogwiazdkowy Leonardo Royal Hotel Warsaw znajdujący się u zbiegu ulic Grzybowskiej i Żelaznej posiada 178 pokoi, 6 sal konferencyjnych, Restaurację oraz Leo Bar. Profesjonalny serwis oraz atmosfera panująca w hotelu sprawia, że cieszy się on wysokim obłożeniem i zadowoleniem gości.

Amber Job

Amber Job

Amber Job specjalizuje się w organizowaniu praktyk w najlepszych luksusowych hotelach w Grecji i na Cyprze. Jeżeli szukasz praktyki w ramach Erasmus + lub wakacyjnej pracy? I mówisz „TAK”, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć DREAM JOB. amberjob.eu

Accenture

Accenture

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Współpracuje z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi firmami, wspierając je w procesie transformacji biznesowej, poprzez pięć filarów swojej działalności: Strategy, Consulting, Digital, Technology oraz Operations.

Accenture Operations wspiera wiodące organizacje w procesie transformacji istniejącego modelu operacyjnego. Outsourcing procesów biznesowych pozwala obniżyć koszty, przez co firmy stają się bardziej efektywne i mogą szybciej reagować na zmieniające się potrzeby rynku. Nasz zespół zarządza procesami w takich obszarach, jak finanse, księgowość, marketing, zamówienia czy obsługa klienta, zapewniając ich ciągłość i efektywne działanie. Accenture.com

CBRE Corporate Outsourcing

CBRE Corporate Outsourcing

CBRE Corporate Outsourcing jest częścią CBRE – światowego lidera w zakresie usług, inwestycji i outsourcing-u w sektorze nieruchomości komercyjnych. W prestiżowym rankingu 2016 IAOP Global Outsourcing CBRE zostało zdefiniowane jako jeden z najlepszych dostawców usług, od wielu lat pozostając niekwestionowanym numerem 1 w branży nieruchomości. Dołącz zatem do najlepszych! cbre.pl

Centrum Wyjazdowe i Podatkowe sp. z o. o.

Centrum Wyjazdowe i Podatkowe sp. z o. o.

Centrum Wyjazdowe realizuje program Work and Travel USA we współpracy z amerykańskim organizatorem programu fundacją Greenheart Exchange, która ma pozwolenie Rządu USA na organizację tego typu wyjazdu. Daje to możliwość zdobycia wiz J1, która umożliwia legalne zatrudnienie w USA. Wyjazdy.lublin.pl

InterContinental Warszawa

InterContinental Warszawa

InterContinental Warszawa jest nowoczesnym, pięciogwiazdkowym hotelem wchodzącym w skład InterContinental Hotels Group, jednej z największych sieci hoteli na świecie. Profesjonalny zespół pracowników oraz wysoki standard usług sprawia, że nasz hotel jest wyjątkowym miejscem dla naszych gości. Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się doskonalić i nieustannie rozwijać swoje umiejętności.

Przynależność do rodziny marek IHG daje możliwość budowania swojej kariery w prężnej, międzynarodowej firmie hotelarskiej z imponującym portfolio 5200 hoteli w ponad 100 krajach na całym świecie.

All of you at InterContinental Hotels & Resorts to filozofia która zakłada, że kiedy podejmujesz wyzwanie napisania kolejnego rozdziału naszej już ponad 70 letniej historii, wnosisz ze sobą nie tylko doświadczenie związane z pracą na określonym stanowisku ale także swoje pasje i swoją osobowość.

Zatem kimkolwiek jesteś, cokolwiek lubisz robić, dołącz do InterContinental Warszawa oraz IHG a my zapewniamy, że znajdziesz u nas miejsce na to, aby naprawdę być sobą. Warszawa.intercontinental.com

Futurestep

Futurestep

Futurestep to globalna firma rekrutacyjna wywodząca się z USA. Współpracujemy z największymi międzynarodowymi firmami z różnych branż (farmacuetyczna, motoryzacyjna, telekomunikacyjna i produkcyjna). Dostarczamy naszym klientom outsourcing usług rekrutacyjnych pracując na światowych rynkach, będąc częścią Warszawskiego Centrum Biznasowego na Mokotowie.

W naszym warszawskim biurze pracuje ok. 100 osób – jesteśmy prawdziwie międzynarodową organizacją – w sumie posługujemy się 17 językami.

Co oferujemy:

  1. Dedykowana oferta szkoleń
  2. Wsparcie buddy w okresie wdrożenia do firmy
  3. Pakiet benefitów: zajęcia językowe, karta Multisport, opeka medyczna
  4. Międzykulturowe aktywności integracyjne
  5. Dostęp do siłowni, kawiarni i przedszkola tuż przy naszym biurze
  6. Kornferry.com
Marriott International

Marriott International

Marriott International to największa na świecie sieć hotelowa, która oferuje swoim gościom najwyższej klasy pokoje, udogodnienia i atrakcje, pracownikom możliwości rozwoju, a inwestorom dobre wyniki finansowe. W portfolio firmy znajduje się 30 marek i ponad 6 000 hoteli, jesteśmy obecni w 122 krajach i zatrudniamy ponad 675 000 osób w zarządzanych i franchisingowych hotelach. Założona przez J. Willarda i Alice Marriott i kierowana przez rodzinę od 90 lat firma ma siedzibę w Bethesda w stanie Maryland. WarsawMarriott.pl

Sitel Polska

Sitel Polska

Sitel Polska to outsourcingowe contact center zatrudniające ponad 850 pracowników. Od 2004 roku świadczymy kompleksowe usługi z zakresu obsługi klienta dla światowych liderów branży technologicznej oraz e-commerce. Z Warszawy wspieramy klientów drogą telefoniczną, mailową oraz czat w 19 językach! www.sitel.com

Plus

Plus

Plus ‒ operator sieci komórkowej jest czołowym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce. W praktyce stosuje nowoczesne technologie i wysokie standardy obsługi klientów, tworząc w ten sposób przewagę konkurencyjną. www.plus.pl

int(434)

Biuro Karier

Koordynator Projektów w Biurze Karier

Ewa Wolniewicz
tel. +48 22 45 72 352;
e-mail: e.wolniewicz@vistula.edu.pl

Dyrektor Biura Karier i ds. Współpracy z Biznesem i Rozwoju Studentów

Margarita Kuliś
tel. 22 45 72 334;
e-mail: m.kulis@vistula.edu.pl

Project Manager

Jolanta Strasz
tel. 22 45 72 422;
e-mail: j.strasz@vistula.edu.pl

Aplikuj online