Dziękujemy, że są Państwo z nami.

Jeśli planują Państwo zainwestować we własny rozwój – w wymiarze zawodowym i osobistym, posiadają już dyplom ukończenia studiów wyższych, ale chcą sięgnąć po więcej, studia podyplomowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula są idealną ścieżką.

Dzięki nim szybko zdobędą Państwo nowe, konkretne umiejętności potrzebne do wzmocnienia pozycji na rynku, awansu, zmiany pracy lub branży. Z dyplomem ukończenia studiów podyplomowych zyskają Państwo dodatkową szansę na udaną karierę zawodową.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula zaprasza na Dzień Otwarty Online. Poznają Państwo naszą unikalną ofertę studiów podyplomowych oraz znakomitych ekspertów. Wyrobią sobie Państwo opinię, czy dany kierunek jest najlepszym wyborem.

 

UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI : 5% RABATU na jeden z 7 kierunków studiów podyplomowych prezentowanych podczas webinaru – szczegóły poznacie podczas Dnia Otwartego!

 

Start 5 października o godzinie 18.00.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY

 

Otrzymają Państwo rzetelne informacje dotyczące:

 • programów studiów podyplomowych;
 • zalet naszej uczelni;
 • procesu rekrutacji;
 • warunków finansowych.

 

Harmonogram Dnia Otwartego: 

18.00 Full-Stack Data Science Program – prof. Murat Baday

18.10 Komunikacja techniczna – Dariusz Drezno

18.20 Metodyka nauczania języków obcych – Prof. Przemysław Gębal

18.30 Metodyka nauczania języka polskiego jako drugiego – Agnieszka Małyska

18.40 Menedżer transportu drogowego – Prof. dr hab. Marcin Rychter

18.50 Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń – dr Małgorzata Maliszewska

19.00 Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce – Adam Chwalisz, Członek Zarządu Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej

 • Full-Stack Data Science Program

  Opis studiów

  Analityk danych to zawód przyszłości. Daje pewną pozycję na rynku i duże pieniądze. Przepaść między popytem na specjalistów w tym obszarze a zasobami jest ogromna. Dzięki studiom podyplomowym Full-Stack Science Program w Akademii Finansów i Biznesu Vistula zyskają Państwo niezbędną wiedzę w tym obszarze, rozwiną konieczne umiejętności i poznają narzędzia wymagane przez najlepsze firmy na świecie. Będą Państwo uczyć się od naukowców i inżynierów ze słynnej Doliny Krzemowej.

  Full-Stack Science Program to dwutorowy, certyfikowany program studiów podyplomowych realizowany w języku angielskim wspólnie przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula oraz Magnimind Academy w Dolinie Krzemowej. Celem jest kształcenie zespołów technicznych o umiejętnościach pozwalających na zaspokojenie specyficznych potrzeb firm w branży.

  Program obejmuje kursy z zakresu analizy danych (Data Analytics), programowania Python, wizualizacji danych, zastosowania uczenia maszynowego (Applied Machine Learning ) i uczenia głębokiego (Deep Learning), a także seminaria i praktykę rozmów kwalifikacyjnych. Zyskają Państwo kompletną wiedzę z zakresu najnowszych technologii i przygotowanie do wejścia na rynek pracy. Studia dają dostęp do ekosystemu dużych firm technologicznych oraz gwarantują dożywotnie wsparcie mentorów i instruktorów z Doliny Krzemowej.

  Zyskają Państwo możliwość uczenia się i rozwoju przez całe życie.

  Więcej o kierunku

   

  Koszt studiów

  Wpisowe: 50 Euro
  Czesne: 2000 Euro

   

  Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej o kierunku Full-Stack Science Program, prosimy o zarejestrowanie się na Dzień Otwarty Online.

  Webinar poprowadzi w języku angielskim prof. Murat Baday

   

  UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 5% RABATU na studia podyplomowe – szczegóły poznacie podczas Dnia Otwartego!

  5 października o godzinie 18:00

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY

 • Komunikacja techniczna

  O studiach 

  Komunikacja techniczna to dziedzina zajmująca się przekładaniem trudnej, technicznej wiedzy na język zrozumiały dla zwykłego użytkownika. Na co dzień jest to profesja ludzi, którzy zajmują się tworzeniem instrukcji, plików pomocy, procedur czy raportów, czyli specjalistów pracujących na stanowiskach takich jak „Technical Writer”, „Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej”, „Dokumentalista”, „Technical Editor”, “User Assistance Specialist”.

  Każdy system informatyczny, aplikacja mobilna czy urządzenie jest dostarczane z towarzyszącą dokumentacją, instrukcjami lub plikami pomocy. Zapotrzebowanie na dokumentację dobrej jakości stale rośnie, dlatego pojawia się coraz więcej ofert pracy dla Technical Writerów.

  Studia podyplomowe w Akademii Finansów i Biznesu Vistula są pierwszymi w Polsce, które praktycznie przygotowują do wykonywania takiej pracy. Jest to doskonała okazja dla absolwentów filologii do wykorzystania umiejętności językowych w zastosowaniach technicznych oraz rozpoczęcia pracy w sektorze IT czy przemysłu. Studia dają międzynarodowy certyfikat ITCQF (International Technical Communication Qualifications Foundation).

  Kierunek powstał w efekcie ścisłej współpracy z grupą doświadczonych praktyków zajmujących się zarządzaniem dokumentacją techniczną w projektach technologicznych oraz rekrutacją i edukacją, technical writerów oraz trenerów technicznych. Stworzyliśmy go w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie ze strony biznesu (niedobór wykwalifikowanych specjalistów na rynku pracy) oraz słuchaczy (brak uczelni i kierunków przygotowujących praktycznie do podjęcia pracy w branży komunikacji technicznej).

  Partnerami kierunku są firmy MadCap, Atlassian, Syncro Soft, DREDAR, organizacja certyfikująca ITCQF oraz portal Techwriter.pl

  Więcej o kierunku

   

  Koszt studiów

  Opłata roczna: 5500 zł

   

  Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej o kierunku Komunikacja techniczna, prosimy o zarejestrowanie się na Dzień Otwarty Online.

  Webinar poprowadzi mgr inż. Dariusz Drezno.

   

  UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 5% RABATU na studia podyplomowe – szczegóły poznacie podczas Dnia Otwartego!

  5 października o godzinie 18:10

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY

 • Metodyka nauczania języków obcych

  O studiach

  Nauczanie języków obcych to jeden z kluczowych obszarów funkcjonowania współczesnej edukacji. Znajomość języków jest bowiem konkretną umiejętnością przekładającą się na sukces człowieka. W jej zdobyciu pomaga nauczyciel, od którego oczekuje się solidnego przygotowania merytorycznego w zakresie językoznawstwa, psychologii, pedagogiki oraz dydaktyki językowej. Jego misją zawodową jest ustawiczna praca nad przełamywaniem barier u uczących się oraz wskazywanie im możliwie najlepszych dróg do osiągania wyższych poziomów kompetencji językowej i kulturowej.

  Nowoczesne kształcenie nauczyciela polega na rozwijaniu jego talentu w zakresie pracy z innym człowiekiem, rozbudzaniu jego kreatywności i zachęcaniu do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i kompetencji społecznych.

  Tak sformułowana filozofia przyświeca naszym kwalifikacyjnym studiom podyplomowym z metodyki nauczania języków obcych. Oferta jest adresowana do osób zainteresowanych pracą nauczyciela, które nie posiadają jeszcze pełnych kwalifikacji pedagogicznych w rozumieniu przepisów Ministerstwa Edukacji Narodowej. Po ukończeniu studiów otrzymają Państwo kwalifikacje formalne, pozwalające na podjęcie pracy w charakterze nauczyciela języka obcego w szkolnictwie zinstytucjonalizowanym.

  Nasze studia adresujemy także do pracujących zawodowo nauczycieli dysponujących już formalnymi kwalifikacjami. Nowatorski charakter programu umożliwia dalszy rozwój zawodowy. Naszym celem jest wykształcenie i doskonalenie warsztatu pracy refleksyjnych praktyków, czerpiących przyjemność z wykonywania pracy nauczyciela języka obcego.

  Więcej o kierunku

   

  Koszt studiów

  Opłata roczna: 4500 zł

   

  Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej o kierunku Metodyka nauczania języków obcych, prosimy o zarejestrowanie się na Dzień Otwarty Online.

  Webinar poprowadzi prof. Przemysław Gębal.

   

  UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 5% RABATU na studia podyplomowe – szczegóły poznacie podczas Dnia Otwartego!

  5 października o godzinie 18:20

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY

 • Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego

  O studiach

  W związku ze zmieniającą się sytuacją społeczną i ekonomiczną jesteśmy świadkami rosnącego zainteresowania nauką języka polskiego jako obcego lub jako drugiego. Rośnie liczba obcokrajowców przybywających do Polski w związku z pracą, zamieszkujących Polskę na stałe oraz Polaków powracających z zagranicy z urodzonymi tam lub przebywającymi wiele lat dziećmi. Wiele osób decyduje się również na potwierdzenie swoich kompetencji w zakresie znajomości języka polskiego na egzaminach certyfikatowych. To wszystko stwarza osobom zainteresowanym nauczaniem języka polskiego nowe i interesujące możliwości, ale również stawia przed nimi nowe, niełatwe wyzwania.

  Studia podyplomowe na kierunku Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego pozwalają zdobyć wiedzę i kompetencje do efektywnego przekazywania tajników języka polskiego obcokrajowcom pragnącym się go nauczyć. Kierunek jest idealny zarówno dla nauczycieli, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak i dla osób będących na początku swojej kariery zawodowej, które marzą o pracy lektora języka polskiego.

  Podczas studiów poznają Państwo najnowsze trendy w metodyce nauczania języków, uzupełnią wykształcenie i zdobędą wszystkie formalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia pracy w charakterze nauczyciela języka polskiego dla obcokrajowców.

  Program studiów został stworzony przez wybitnych specjalistów, praktyków, autorów programów nauczania i podręczników, wieloletnich nauczycieli

  Więcej o kierunku

   

  Koszt studiów

  Opłata roczna: 3700 zł

   

  Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej o kierunku Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego, prosimy o zarejestrowanie się na Dzień Otwarty Online.

  Webinar poprowadzi Agnieszka Małyska

   

  UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 5% RABATU na studia podyplomowe – szczegóły poznacie podczas Dnia Otwartego!

  5 października o godzinie 18:30

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY

 • Menedżer transportu drogowego

  Opis studiów 

  Studia są skierowane do osób, które chcą zarządzać przedsiębiorstwem lub prowadzić własną firmę w zakresie transportu drogowego osób i rzeczy. Pomogą zdobyć certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym. Po jego uzyskaniu mogą Państwo świadczyć usługi w skali krajowej i międzynarodowej.

  Studia prowadzone są pod patronatem Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego i zapewniają każdemu słuchaczowi specjalistyczną wiedzę potrzebną do legalnego oraz świadomego funkcjonowania w branży transportu drogowego. Podczas dwóch semestrów studiów zdobędą Państwo wiedzę z zakresu prawa cywilnego, handlowego, pracy i przepisów socjalnych kierowców w transporcie. Poznają Państwo prawo podatkowe, finansowe aspekty zarządzania przedsiębiorstwem i bezpieczeństwem drogowym, a także nowe unijne warunki dostępu do zawodu przewoźnika drogowego.

  Absolwenci studiów podyplomowych Menedżer transportu drogowego w AFiB Vistula otrzymują Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym Osób/Rzeczy. Dokument zwiększa szanse na zatrudnienie i świadczenie usług we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

  Dyplom ukończenia studiów podyplomowych jest też podstawą do ubiegania się o wpis na listę agentów celnych prowadzoną przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej, tj. może stanowić potwierdzenie warunku posiadania kwalifikacji lub doświadczenia w zakresie obsługi celnej podmiotów gospodarczych.

  Więcej o kierunku

   

  Koszt studiów

   Opłata roczna: 4700 zł

   

  Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej o kierunku Menadżer Transportu drogowego, prosimy o zarejestrowanie się na Dzień Otwarty Online.

  Webinar poprowadzi prof. dr hab. Marcin Rychter

   

  UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 5% RABATU na studia podyplomowe – szczegóły poznacie podczas Dnia Otwartego!

  5 października o godzinie 18:40

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY

 • Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń

  Opis studiów

  Studia są skierowane do osób współpracujących z podmiotami zajmującymi się naprawami pojazdów, maszyn i urządzeń, likwidacją szkód w pojazdach, maszynach i urządzeniach, rzeczoznawców firm leasingowych, kancelarii prawnych specjalizujących się głównie w prawie rodzinnym i spadkowym, kancelarii odszkodowawczych oraz wszystkich zainteresowanych uzyskaniem nowych kompetencji dotyczących rzeczoznawstwa. Studia są adresowane także do wszystkich reprezentantów wolnego zawodu rzeczoznawcy majątkowego, którzy chcą rozszerzać swoje kompetencje.

  W trakcie studiów zyskają Państwo specjalistyczną wiedzę z zakresu rzeczoznawstwa pojazdów, maszyn i urządzeń, wykonywania ocen technicznych, kalkulowania kosztów napraw pojazdów i maszyn a także zasad rekonstrukcji wypadków drogowych z wykorzystaniem specjalistycznych programów wspomagających pracę rzeczoznawców. Rekonstrukcja wypadków drogowych jest istotnym elementem oceny zachowań uczestników ruchu drogowego oraz sytuacji powodujących stan zagrożenia na drodze.

  Zwiększająca się liczba uczestników ruchu drogowego wpływa znacząco na ryzyko występowania zdarzeń losowych z ich udziałem. Ich analiza wymaga wiedzy w zakresie ustalenia wysokości szkody z wykorzystaniem nowoczesnych metod kalkulacyjnych.

  Więcej o kierunku

   

  Koszt studiów

  Opłata roczna: 5750 zł

   

  Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej o kierunku Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń, prosimy o zarejestrowanie się na Dzień Otwarty Online.

  Webinar poprowadzi dr Małgorzata Maliszewska

   

  UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 5% RABATU na studia podyplomowe – szczegóły poznacie podczas Dnia Otwartego!

  5 października o godzinie 18:50

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY

 • Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce

  Opis studiów

   Studia są skierowane przede wszystkim do absolwentów zarządzania, ekonomii, administracji i prawa oraz pokrewnych, a także do pracowników administracji rządowej i samorządowej, sektora przedsiębiorstw i wszystkich zainteresowanych wykonywaniem zawodu audytora wewnętrznego

  W ich trakcie zyskają Państwo aktualną oraz praktyczną wiedzę na temat szeroko rozumianych zagadnień związanych z audytem wewnętrznym oraz z funkcjonowaniem kontroli zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. Zdobędą Państwo umiejętności praktyczne, które pozwolą realizować w sposób profesjonalny zadania związane z dokonywaniem audytu wewnętrznego i kontroli w administracji oraz przedsiębiorstwach.

  Poznają Państwo zagadnienia z zakresu oceny ryzyka, metodyki audytu wewnętrznego, systemów kontroli wewnętrznej w organizacji, prawa finansowego, administracyjnego, gospodarczego i cywilnego.
  Wszystkie zajęcia są prowadzone przez specjalistów oraz doświadczonych pracowników naukowo-dydaktycznych Akademii Finansów i Biznesu Vistula, praktyków audytu wewnętrznego a także ekspertów Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej.
  Program studiów jest dostosowany do wymagań, jakie są stawiane osobom, które zamierzają wykonywać pracę audytora wewnętrznego lub zainteresowanych poszerzaniem wiedzy i zdobywaniem umiejętności praktycznych związanych z realizacją audytu wewnętrznego.

  Dzięki studiom otrzymają Państwo Certyfikat Audytora Wewnętrznego II Stopnia Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej (potwierdzający przygotowanie do wykonywania pracy audytora wewnętrznego). Zostaną też Państwo wpisani na Krajową Listę Profesjonalnych Audytorów Wewnętrznych.

  Więcej o kierunku

   

  Koszt studiów

  Opłata roczna: 5600 zł

   

  Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej o kierunku Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce, prosimy o zarejestrowanie się na Dzień Otwarty Online.

  Webinar poprowadzi Leszek Adamski, Członek Zarządu Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej

   

  UCZESTNICY WEBINARU ZYSKAJĄ RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ PROMOCJI: 5% RABATU na studia podyplomowe – szczegóły poznacie podczas Dnia Otwartego!

  5 października o godzinie 19:00

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY

int(18833)

Kontakt do Rekrutacji Studiów Podyplomowych

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń
Akademii Finansów i Biznesu Vistula

tel. +48 22 457 23 63 lub +48 22 457 23 29
e-mail: studiapodyplomowe@vistula.edu.pl

Aplikuj online

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close