UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

Ostatni miesiąc przed maturą to trudny czas. Warto go wykorzystać maksymalnie, co wcale nie jest trudne. Wystarczy trzymać się pewnych zasad i uczyć się skutecznie. Jeśli chcesz uzyskać optymalne efekty, skorzystaj z naszych rad. Ten webinar jest po to, aby ustrzec cię przed błędami, które popełniają maturzyści. Dowiesz się, jak ustalony rytm dnia i właściwe zarządzanie czasem pozwalają lepiej się uczyć, jak poradzić sobie z rozpraszaczami i jak robić notatki. Do tego otrzymasz najlepsze, praktyczne rady, jak sprostać zadaniom w godzinie „0”.

Cykl webinarów dla maturzystów 2022 jest już zakończony.

Spotkanie online poprowadzi dr Anna Sabat – posiada ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie dla przedsiębiorstw; prowadzi szkolenia i konsultacje dla klientów B2B; łączy umiejętność tworzenia skutecznych strategii biznesowych z rozwiniętymi umiejętnościami w zakresie szkolenia i wdrażania; specjalizuje się w organizacji pracy działu, restrukturyzacji, analizie sprzedaży, obsłudze klienta i procesach marketingowych w celu rekomendowania działań optymalizacyjnych; lubi wyzwania wspierające rozwój biznesu.