UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Jeżeli ciebie i twoich znajomych w najbliższym czasie czeka matura, to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Uczelnie Vistula wspierają maturzystów, oferując konkretną pomoc. Zawsze możesz wejść na tę stronę i ściągnąć specjalne e-booki dla maturzystów. To materiały opracowane przez naszych ekspertów zawierające solidną porcję wiedzy i porady, jak przygotować się do egzaminu dojrzałości.

Na tej stronie znajdziesz także informację o maturalnych webinarach organizowanych w Vistuli. To cykl spotkań online, w czasie których powtórzysz materiał lub nadrobisz zaległości z przedmiotów, które Cię interesują.

pobierz

Jeśli chcesz studiować w Uczelniach Vistula, zapoznaj się z naszą ofertą dydaktyczną, w której znajdziesz innowacyjne kierunki studiów i specjalności dostosowane do potrzeb rynku pracy.

Kierunki studiów. Jakie studia warto wybrać? – AFiB Vistula

Uczelnie Vistula – możecie na nas liczyć!

Naszą politykę prywatności znajdziesz tutaj.