UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Jeśli zdałeś w maju maturę, serdecznie gratulujemy. Jeśli nie udało Ci się, masz szansę by poprawić egzamin. Jesteśmy z Tobą. Wspólnie z ekspertami najpopularniejszej aplikacji edukacyjnej w Polsce matematykagryzie.pl zapraszamy na powtórkę online z matematyki na poziomie podstawowym.

i zarejestruj się na webinar

Aby pomóc Ci dobrze przygotować się do poprawki z matematyki oddajemy do Twojej dyspozycji bezpłatne ebooki, w których znajdziesz rozwiązania zadań, które sprawiają maturzystom najwięcej problemów. Z naszej wirtualnej biblioteki możesz także pobrać inne materiały z interesującej Cię dziedziny.

pobierz

Zapoznaj się również z ofertą dydaktyczną naszej uczelni: Kierunki studiów. Jakie studia warto wybrać? – AFiB Vistula

Wkrótce pojawi się tutaj nowy cykl, tym razem dla maturzystów 2022.
Uczelnie Vistula – możecie na nas liczyć!

Naszą politykę prywatności znajdziesz tutaj.