UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Dziękujemy, że jesteś z nami. Stworzymy doskonały team. Ty masz plan, aby jak najlepiej zdać maturę, a my Ci w tym pomożemy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak się uczyć, aby było to skuteczne, jak zmobilizować się i zmotywować do nauki na każdym etapie przygotowań do egzaminu dojrzałości, zapisz się na webinar. Otrzymasz rzetelną wiedzę i praktyczne wskazówki.

Start 31 marca 2021 r. o godz. 17:30.

Wystarczy trzymać się pewnych zasad, aby uczyć się skutecznie. Jeśli chcesz uzyskać optymalne efekty, skorzystaj z naszych rad. Ten webinar jest po to, aby ustrzec Cię przed błędami, które popełniają maturzyści. Dotyczą one m.in. korzystania z tzw. gotowców i robienia notatek. Dowiesz się także dlaczego istotny jest rytm dnia, czy warto szukać źródeł wiedzy na FB czy Instagramie i jak w tym trudnym dla Ciebie czasie zarządzać własnym telefonem oraz mediami społecznościowymi. Warto ograniczyć pokusy i skorzystać z aplikacji poprawiających koncentrację.

Dołącz do nas!

31 marca 2021 r. o godz. 17:30.

Dr Anna Sabat – posiada ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie dla przedsiębiorstw; prowadzi szkolenia i konsultacje dla klientów B2B; łączy umiejętność tworzenia skutecznych strategii biznesowych z rozwiniętymi umiejętnościami w zakresie szkolenia i wdrażania; specjalizuje się w organizacji pracy działu, restrukturyzacji, analizie sprzedaży, obsłudze klienta i procesach marketingowych w celu rekomendowania działań optymalizacyjnych; lubi wyzwania wspierające rozwój biznesu.